Korkularim yuzunden Karar vermekte zorlanıyorum biraz yardım ıstiyorum?

Birisi benimle tanismak istedi. tamam dedim ve konuşmaya başladık beni sevdiğini her geçen gün sevgisinin arttığını görebiliyorum. Yanıma geldiğin de heyecanlaniyor titriyor görebiliyorum bana değer veriyor sırf ben sigaradan nefret ettiğimi söyledim diye bırakmaya başladı. Yanımda benden başka kimseye bakmıyor. Sırf okulda sorun olmasın ailem duymasın diye istersen herhangi biriymis gibi selamlasalim diyor. Her geçen gün bana olan ilgisi artıyor. Fakat ben kararsızim. Herşey tip maddiyat değil bunu biliyorum. Onlari düşüneyim diyorum. bir sorun yok Tipi iyi okuduğu bölüm de iyi mantığım evet diyor ama kalbim kararsız. Çünkü hayatımda hiç sevgilim olmadı. Korkularm var bunlar onunla birsey düşünmeme engel oluyor ne yapmalıyım?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Ondan ya da onunla olmaktan korkmuyorsun muhtemelen sen bilinmezlikten korkuyorsun aş gitsin bu kökünü zaten geleceği bilemezsin her turlu bir gelecek gelecek, yalnız gelecek olan korkuların yüzünden kaybettiğin bir gelecek olmasın :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

25
  • Aynısını bir kıza karsı ben yasadım, bana hep soguk davrandı yani sanki zoraki konustugunu anladım en son agzındaki bakklayı cıkar dedim olmuyor dedi yani zorladım ama düşünemiyorum ikimizi dedi peki dedim hayırlısı olsun napım. sen de fazla uzatma net değilsen bosuna cocuk takılı kalmasın sana.

0|0
    0|0
  • En kötü karar kararsızlıktır, olur veya olmaz denemiş olursun. Kararsız kalıp onun senden uzaklaşmasına sebep olursan pişman olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kalbin hayır diyorsa iiç onun hayatınıda etkileme çünkü ilerde daha çok üzülecek

0|0
    0|0
  • Buyudugunuzde oturup bu hatalariniza ağlıyorsunuz... terk et cocugu hak ettigi birine gitsin...

0|0
    0|0
    • Neden hak ettiği birine gitsin dedin

• Anlattigin seyelere gore temiz ve guzel bir cocuk. Naz yapmaya sacma sapan duygularla cebellesmeye gerek yok. bir insanin iyi olduğunu biliyorsan onu seveceksin demektir... Anlayisli adam bulmak bu devir de zor. Hele hele ilerde daha da zor olacak...

• Çok haklısın ama bu naz yapmak değil dediğin gibi doğru insanı bulmak çok zor. Benim tek hayalim vardı ilk sevgilim son kişi olsun bunu düşününce tedirginlik yaşıyorum

• çünkü sevemiyorsun illa seveceksin diye birşey de yok zaten

0|0
    0|0
    • peki ne yapmalıyım?

• Onu gördüğüm onun beni gördüğünde duyduğu heyecanı duymuyorum bunu biliyorum. Ama bana gösterdiği sevgi beni mutlu ediyor konuşmak mutlu ediyor

• o zaman ona da böyle söyle bu şekilde deneyin

• bulmuşun bulanma kızım boşver akışına bırak

0|0
    0|0
  • neden korkuyosun anlamadım

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...