Sen Boğaz'da kalamar ye diye biz pilav yiyorduk Üniversite'de dedi annem ben napacam? Başarı için?

Annem babam Marmara Hukuk mezunu. Annem bir Holding'de Hukuk Müşaviri. Babam uluslararası ticaret davalarına bakan bir Avukat. Annem ilk kez bugün bana bağırdı bana bunları ilk kez Anlattı söyledi yani biliyordum fakir olduklarını ama anlatmazdı. Biz babanla Üniversite'de okurken hiç bişeyimiz yoktu günü pilav yiyerek idare etmeye çalışırdık paramız bitmesin diye botum yırtıldı burs param yatana kadar alamadım yeni bot hiç unutmam pantolon paçasını iyice indirirdim botun yırtığı gözükmesin diye arkamda bir babam bile yoktu kara cahil bir annem vardı ve ben mücadele ettim niye sen bugün Boğaz'da kalamar ye diye kolejlerde oku diye BMW ye bin diye dedi. Bizim bırak BMW yi dolmuş parası vermeyelim diye yürümüşlüğümüz var Üniversite'de dedi. Çok utandım ilk kez böyle konuştu ama ilk kez ya koskoca 22 yıllık hayatımda ilk kez yaşım 22 hala Üniversite'de 1. Sınıfım utanıyorum. Ama okulda anlamıyorum ya bir türlü. Ne bileyim. Derse gitmek istemiyorum ne yapabilirim?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• anne babanın istediği dayattığı bir bölüm okuyosan Sayet okumak işkence gibi gelir istediğin yapmak istediğin bir bölüm okumayı dene

0|0
    0|0
    • Hayır onların istediği bir bölüm değil beni serbest bıraktılar bu konuda ama derse gitmek içimden gelmiyor gitmemde anlamıyorum zaten

• anldim okul da bir arkadas çevresine sahipmisin peki

En İyi Kız Görüşü

• Okuycan baska yolu yok.

0|0
    1|0
    • Yapamıyorum çok sıkılıyorum ama onların bana sağladıklarını görüncede çok utanıyorum

• Neden anlamadım?

• Belki bölümünden memnun değilsindir

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Hata anne ve babanda.. Sen sadece sevdiğin şeylere odaklan.. Böyle başa kakmskla olmaz bu işler...

0|0
    1|0
  • Bence iktisatlı davranıp geleceğini duşunmelisin bacım

0|0
    0|0
    • O ne demek

• Yani demek istediğim şu ki paranın değerini ve nasıl kazanıldığını bilmiyorsun ama cidden bunu ebeveyn olunca anlayacaksın ya da bir işte çalışıp kendi paranı kazanınca... Geleceğini duşun derken de şunu kastettim eğer başarıya ulaşmak istiyorsan ilk adımdan sonra azimle hedefine odaklanıp okulunu eğlenceli bir hale getirip bitireceksin

• Yarın inşallah senin gibi çocuklarım olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...