Kızlar niye egoistsiniz? Karşı tarafı sadece resimden beğenmedi mi hemen konuşmaya bile?

yeltenmiyorsunuz. Bir dinleseniz adamı bakın ne diyecek.

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• e şimdi böyle artık tam emperyal sistem her konuda maalesef hiç insanlıkmış hassasiyetmiş oymuş buymuş yok markana göre :) ama erasmuslu alman İngiliz erkek öğrenciler için geçerli değil tabi bu bildiğin lap diye kucaklarına zıplayanları gördüm :D :D

0|0
    0|0
    • onlar ingiliz çocuğa verince ingilizce konuşucam bir de ingiltereye kapak atarım derdinde olanlar.

• aynen doğru söylüyorsun, o bölgede ki insanların geçim sıkıntısı yok ki, olursa geçirme sıkıntısı olur :D

• hahahahaha aynen :D

En İyi Kız Görüşü

• Ya kızlar egoist evet haklısın bu konuda kesinlikle. Ama erkekler de çok farklı değil normalde yüzüme bakmayacak olanlar resmime 2 shop yapınca asılmakta master yapıyorlar

0|0
    0|0
    • tamam resme bakılır ama insan güzelce ayrılır ne bileyim, resme kadar ohh resimden sonra hadi bye işim var. egoist olmayanını görmedim, erkelerin çoğu gibi kızlarında çoğu hayata bacak arasından bakıyor, kusura bakmayın

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

34
  • Bak hayatın altın Kuralı kızlarda para para para ben bu Yaşımda daha farklısını görmedim illaki vardır ama genelleme istisnalar Hariç diyelim.. erkekler kesinlikle daha duygusal aksini kimse idda edemez

0|0
    0|0
  • Yaşamayı ve mutlu olmayı bilmedikleri için ha bu arada bu durum bizim türk kadını için böyle bencillik ve agoistlikte master yapmışlar. bencil olmayı öz güvenle karıştırmışlar itici tutum ve tavırlarını yorumlarda da görebilirsin açıkça.
    işin daha kötüsü bunu bir başarı görmeleri. Mesela sanalda her şeye yetişirler ama iş tanışmaya gelince kimseye güven olmaz diyerek en başta kendilerini güvenilmez ilan ederler .

0|0
    0|0
  • Egoistliği geçtimde sanaldaki adamla konuşsak ne olacak konuşmasak ne olacak?

0|0
    0|0
    • şu an da sanalda soru cevaplıyorsun, yani bir ilişki içindesin

• al işte egoistliğini kanıtladık kızların burada, amaç soruyu soranı cevaplamak değil, kendi can sıkıntını tatmin etmek. bu hale kadar düştünüz yazık size ya

• Düşmek farklı birşey. Sizinle konuşmak için değil can sıkıntımızı gidermek için burdayız. Yalan mı söyleyecem.

• Erkekler çok mu farklı?

0|0
    0|0
    • farklıyız tabi, kızlar çok egoist, bir tane insan gibi insana rastlamadım şu yaşıma

• off ergen kardeşim yapma işte bunu :D

• Doğruyu söyleyince hemen ya ergen ya kezban bu müslümanların ateistlerle tartışmaya girdikten iki cümle sonra küfür etmesi gibi birşey :D

• Egoist değilim

0|0
    0|0
  • bencede kızlar çok egoist ya

0|0
    0|0
    • aynen, yakışıklı gördümü yavşarlar tokat yiyince de erkek milleti aldatıyor diye bas bas dolaşırlar etrafta

• ya öyle kızları aldatıcan abi zaten senin karakterin için değilde tipin için yanında hava atmak için geziyosa aldatıcan akıllansın diye ama gerizekalı çoğu yine aynısını yapıyor :D

• Abaza lar yüzünden

0|0
    0|0
Yükleniyor...