25 yaşındayım 26 a gircem sizce kaç yaşında gibi evlenmem ideal olur?

Ben hep 20 de 22 de evlenenleri anlamazdım ne bu acele diye tabi o zamanlar okuyordum rahattım ama artık olmuyor aile evinde evlenmek istemiyorum ama mecburum artık galiba.

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• 32 ye kadar yolu var. Evlenmesen nolcak zorla mı evlendircekler. İstemiyosan evlenme elalemin kızının başını yapma, ömrünu çalma.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
  • bence erken evlenmek daha mantıklı. sevdiğinde varsa beklemenin manası yok. özellikle erkekler ne kadar geç evlenirse o kadar uzak oluyorlar aile hayatından

0|1
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum ama 23 bile daha küçücksün ya ne biliyim biz okduğumuz için öyle geliyo ben 23 te daha yeni mezun olmuştum mesela

• tam tamina evlenme yasin valla

0|1
    0|0
  • Geçti o fırsat maalesef.
    24 yaş idealdi :D

0|1
    0|0
    • yok abi ya ne 24 ü o yaşta ben daha önümü göremiyordum bir de evlenecem mi :D

• 2 seneye kadar geç kalmış olmazsın bana göre.
      2 seneden sonra durum zorlaşabilir.
      Evlenme fikrinden uzaklaşabilirsin.

• 28 onaylanmıştır

• Bence tam güzel bir yas evlenmek icin. Evlenirsin bir iki sene gezip tozarsiniz sonra cocuk. Gec evlendiginde yasin geciyor ve cocuk meselesi sorun oluyor :)

0|1
    0|0
    • aynı fikri 28 diye düşünüyorum ama ben sence nasıl

• Yok ya simdi 28 yasinda evlensen 2 sene gezip tozduktan sonra 30 tek cocuk istiyorsan buyur yani ama simdi tam evlenme zamanin erkekler yas gectikce evlenmekte istemiyorlar nedense. Hem niye bekliceksin ki? Ne güzel iste kafana göre birini bul hayat arkadasini. Kur sende yuvani rahat ol :)

• hiç rahat olacağımı zannetmiyorum :D tek çocuk iyidir.

Yükleniyor...