Sıkıntı var yardım öneri :))) ?

Arkadaşlar üniversiteye başladım, yaklaşık 1 senedir cıkdıgım yok lise zamanlarında ortam yapmıştık iyiydi, yanlız kaldım daha dogrusu kız konusunda sadace manita olarak demiyorum kardeş arkadaş insan konuşmak istiyor kızlarla filan tipim deseniz oldukça iyi ben pek bişey göremiyorum ama herkez yakışıklı bulur ama bende kendine güvenmeme gibi bişey var onu nasıl aşabilirim birde kızlarla nasıl muhabbet kurabilirim arkadaş olsun veya sevgili olsun bir sorunum daha var mesela kızla göz göze geliyoruz ben mal gibi gözlerimi kaçırıyorum yanlış yapdıgımı biliyorum ama bakamıyorum elimde degil bir öneriniz var mı?

0|0
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Acele etme evlat ben beş yıldır unide okuyorum ve çok da karizmatik olduğumu soylerler ama many olmayınca para avcısı kızlar bakmıyor hahhahahaaaa

0|0
    0|0
  • Bende 19 yildir yalnizim yani hic erkek arkadasim olmadi cirkinde degilim. Güzelim sasiriyor herkes zaten neden hic olmadi diye. Normal arkadas kurmada birsey yok ki sakin ol dogal ol yeter. Bu sevgili meseleri aklim ermiyor ben artik oluruna biraktim. Kaderinde kismetinde kim varsa zaten seni bulacaktir. Arama, bekleme. :)

0|0
    0|0
    • Öncelikle teşşekürler yorumun için fakat bir sorun var mesela hiç tanımadıgın bir kızın yanına gidip de ne diceksin ki yani muhabbeti nerden başlatmam gerek?

• teşekkürler :) denicem

• Rica ederim kesinlikle :)

Benzer Benceler

Yükleniyor...