Dalga gecmek icin bakisir mi bir erkek?

Ergenden bahsetmiyorum. Universite ogrencisi ve akli basinda efendi bir cocuk.

eger dalga geciyorsa neden yapar?

0|0
89

En İyi Kız Görüşü

• Bakışma geçtiğinde neden yanlış anlıyoruz ki?
    Belki dalga yerine beğeniyordur seni, veyahut duygu düşüncelerini paylaşma imkanı bulduğun birisiyse mesela daha yakından tanımak istediği için gözlerini alamıyordur senden, gibi gibi gibi. Çok nedeni olabilir ama dalga amaçlı bakışılacağına inanmıyorum ben.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

79
  • lise desen tamamdı da. Üni de ki bir erkek eğer dalga olsun diye bakıyorsa aklından şüphe ederim. kesin psikolojisi bozukturç

0|0
    0|0
    • Ya mesela gozunu ayirmadan dik dik izliyor ve bunu yaparken gozlerinin ici parliyorsa. Ben cektikten sonra da izlemeye devam ediyorsa. Sonra ne bileyim hakkimda konustugunu goruyorsam ama arada gulusuyor da. Dalga gectigini dusunmekte hakli miyim?

• Ya illa bir b0k çıkarmaya gerek olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ıkı sebebı vardır :D ya senı ıstıyor:D kotu nıyetlı ya da senden hoşlanıyor ıyı nıyetlı Ç:D

0|0
    0|0
  • bakışmak ne ya?

0|0
    1|0
  • Belki de hala ergenlikten çıkamamıştır.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
    • Ornegin hangi tavirlarindan anlarsin?

• saçmalamışsın. dalga geçmek isteyen birisi olsa bir kere dalga için baktığını çaktırmaz.. Senin dediğin gibi alaycı alaycı gülmesi için bir kere kızın erkekten hoşlanıyor olması kızın açılması ve erkeğinde ona ilgi duymaması ya da beğenmemesi gibi durumlarda geçerlidir.

• Tamam iste onları yapması da dalga geçme demektir. Sen hem kendin diyosun yanlis diye hemde benim dediğimi demeye calisiyorsun. @Erdal_Gümüş

• Hayır öyle erkek öyle bakmaz..

0|0
    0|0
  • Hayır tabikisi sndn oşlaşmıştır

0|0
    0|0
  • Evet bakar.

0|0
    0|0
  • Bakışır :D

0|0
    0|0
    • Soruyu tamamen cevaplamadiniz :D neden ve nasil anlasilir?

• Mesela bakisirken hic yalniz olmamasi, arkadasina bsyler fisildamasi ve bunlari yaparken hep gulmesi veya en azindan gulumsemesi?

• Anlaşılmaz :D

• Egooo

0|0
    0|0
    • Nasil anlarim dalga gectigini, sadece hoslanti olmadigini?

• Kendini tatmin etmek için yani egosunu

0|0
    0|0
  • Efendi aklı başındaysa niye dalga geçsin?

0|0
    0|0
  • Ya bence erkeklere güven olmaz...

0|0
    0|0
  • Bakisirr

0|0
    0|0
  • dalga geçmek için nasıl bakılıyor ilk defa duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...