Bir bayanın dikkatini, ilgisini çekmek için ne yapmalıyım?

Birinin bir ortamda, cafede, sinemada, alışverişte, hangi ortamda olursa olsun ilgi çekmek için ne yapmalıyım? Ne tarz giyinmek gerekiyor?

Bir bayanın, hoşlandığın kızın dikkatini çekmek, ilgisini çekmek için en iyi yollar nelerdir?

Şimdiden teşekkür ederim.
1 0

En İyi Kız Görüşleri

  • Bir Kızın Dikkat Nasıl Çekilir?

    1- Kişisel Bakımına Özen Göster

    Bir bayanın dikkatini, ilgisini çekmek için ne yapmalıyım?

    Bir kızın dikkatini çekmek istiyorsan kesinlikle bakımlı olmalısın. Özellikle ellerin ve dişlerin bakımlı olmalı. Çünkü kadınlar direkt el ve dişlere bakıyor. Buralar göz alıcı olursa dikkat çekmeme şansın çok az. Saçlarda çok önemli, saçların da bakımlı olmalı.

    2- Giyimin Özenli Olmalı

    Bir bayanın dikkatini, ilgisini çekmek için ne yapmalıyım?

    Bir kızın dikkatini çekmeye çalışan erkek kesinlikle özenli giyinmeli. Üzerinizde emanet gibi duran kıyafetler giymeyin. Her zaman spor ve şık olun. Modaya göre değil, üzerinize yakışanları giyin. Mesela kızlar gömlek giyen erkeklere bayılır. Spor bir gömlek ile kızların dikkatini çekebilirsiniz. Ya da gri eşofman giyerek çekiciliğinizi ikiye katlayabilirsiniz.

    3- Özgüvenli ve Komik Olmalısın

    Bir bayanın dikkatini, ilgisini çekmek için ne yapmalıyım?

    Tabii komik olacağım diye şapşal gibi de görünmeyin. Komikliğinde bir sınırı olsun yanii. Ortamlarda özgüvenli ve kendinizden emin görünün. Hoşlandığın kızın ilgisini çekmek istiyorsan esprilerinde dozunda ve anlaşılır olmalı. Bir de biz zeki erkeklerden hoşlanırız. Espri yaparken bile zekanı kullan derim.

    4- Yemek Yapmayı Öğren

    yemek yapan yakışıklı erkek

    Bir kızın ilgisini çekmek mutfaktan geçer beyler! Kadınlar mutfakta vakit geçiren yemek yapan erkeklere bayılır. Eğer yemek yapmayı bilmiyorsan mutlaka en az bir tane yemeğin yapımını öğren. Bununla bile kızı etkileyebilirsin.

    5- Kültürlü Ol, Kitap Oku

    Bir bayanın dikkatini, ilgisini çekmek için ne yapmalıyım?

    Bir diğer kızı etkilemenin yolu ise kültürlü ve bilgili olmaktır. Sen ne kadar bilgili olursan o kadar dikkat çekersin. Tabii bilgili olmak içinde bol bol okumak ve gezmek gerekir. Şimdilik kitap okuyarak işe başlayabilirsin. Bu arada elinde kitap olan erkekler çok çekici oluyor. Beyler, bilin istedim.

    6- Centilmen Ol

    centilmen erkek

    Karşındaki kişiyi dinlemek bile bir centilmenlik göstergesidir. Ya da eğer bir hata yaptıysan ve bunun farkındaysan özür diliyorsan, gönlünü almaya çalışıyorsan bu da centilmenliktir. İlla hanım kızın sandalyesini çekmene gerek yok. Bunu düşüncelerin ve hareketlerin ile de gösterebilirsin. Yani bir kızın dikkatini çekmek istiyorsan centilmen ol.

    7- Cesur Ol, Korkularının Üzerine Git

    Bir bayanın dikkatini, ilgisini çekmek için ne yapmalıyım?

    İlgi çekici insanların bir diğer özelliği ise cesur olmaktır. Her kadın cesur erkeklere bayılır, bayılmıyorum diyen varsa yalan söyler. Eğer korkuların varsa onların üzerine git, o korku bariyerlerini kırdığın zaman özgüvenin de yerine geliyor emin ol.

    8- Arkadaş Çevresine Dahil Ol

    Bir bayanın dikkatini, ilgisini çekmek için ne yapmalıyım?

    Kızın dikkatini çekmek için ne yapılmalı diyorsan onun arkadaş çevresi ile iyi geçinmeli. Çünkü şimdiki ilişkilerin birçoğu arkadaş onayından geçmeden olmuyor. Eğer arkadaş çevresini tanıyorsan ufaktan ufaktan içlerine sız. Yani kızın kalbini içten fethet.

    9- Sürekli Enerjik Görün

    Bir bayanın dikkatini, ilgisini çekmek için ne yapmalıyım?

    Kızların dikkatini çeken erkek türlerinden biri de enerjik ve hayat dolu erkeklerdir. Kimse ruhu emcüklenmiş erkekleri sevmez. Hayat enerjisini kaybetmemiş, içindeki çocukla hala lunaparka gidip eğlenen erkeklere bayılırız. Sende dışarıdan sürekli enerjik görünmeye çalış. Depresif olma.

    10- Fikirlerini Söylemekten Çekinme

    Bir bayanın dikkatini, ilgisini çekmek için ne yapmalıyım?

    Yani dürüst ol. Aklına o an ne gelirse doğru ya da yanlış söylemekten çekinme. İnsanları etkilemenin yolu dürüst olmaktan geçiyor çünkü. Bunları yaparsan etkilemeyeceğin kız yok.

    Kızın dikkatini çekme yolları, hoşlandığın kızın ilgisini çekme yolları bunlar. Bol şans. (:

  • olduğun gibi olmalısın.ne tarz seviyorsan o tarz giyin bence.gelen hatun böyle bilsin..düşünsene casual giyinmişsin ama aslında spor giyiniyorsun..hatun tarzın bu zannetti.belli bir süre sonra sıkılacaksın..

    benim eşim spor giyinmeyi seviyor..kargo pantolon falan giyiyor.ben tutturdum casual giyin diye..belli bir süre ayak uydurdu ama sonra sıkıldı ben spor giyinmek istiyorum diye isyan etti..şimdi biraz uyumsuz olsak ta ben spor şık o spor giyiniyor ama mutlu sonuçta ben rahatsız olacağını düşünmemiştim.

    • tatli yapsın sevdigi kadına...belki etkiler

    • ya bazıları form tutuyor biliyor musun..öyle her önüne gelene yapamıyorsun işte:)

  • kendin ol özaten seni isterse olur istemezse gökten yıldızda indirsen versen zaten olmaz...

En İyi Erkek Görüşleri

  • Hayatını sürekli etkilendiğin insanları etkilemeye psikolojisinde geçiremezsin. Bu bir noktadan sonra karakterinde noksanlıkların oluşmasına neden olur.

    Ama sen bildiğin yolda gider, yapmak istediklerini yapar, kendin olursan emin ol senden etkilenen bir çok bayan olur.

    Anlık etkilemek ise daha çok yüz ve fizik güzelliği ile olur. Bu durum da tıpkı yıldızların kayması gibidir. Bir an dikkati çeker bir sonraki an ise unutulur gider. En fazlası dikkatini çekmeyi başardığın kızların akşam "buraya da yakışıklılar takılıyormuş" konseptli dedikodusuna meze olursun.

    • akillica bir yorum,

    • Cok iyi yorum

  • bununla ilgili bir deney yapmışlar 88 erkeği bir bara koymuşlar sonra da 1 bayan arasına katılmış ve 4 saat aynı yerde kalmışlar daha ilk girişin 10 saniyesinde 1 erkek dikkatini çekmiş diğer erkekler kalan zamanlarında kızı etkilemeye çalışsa da kadın geceyi ilk 10 saniyede dikkatini çeken o erkek ile geçirmiş

    Kızlar detaycıdır. Kültürlü, bakımlı, olmak kendine güvenmek ve kızın içine düşmemek lazım kızın ilgisini ilk dakikada çekersen çekersin yoksa kendini paralasan olmaz

    Bol şans

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

5 8
  • Dostum ne yaparsan yap eğer görüntü varsa çuval giysen dikkat çekersin. Yani yoksa spor filan yap sağlam giyin kültürel yönden geliştir kendini.. Fakat bunlara kafa yorma ya yani buna endeksleme hayatını spontane gelişir bu işler. . arkadaş ortamı kurs plaj vs vs

  • Tarzın, parfümün sana özgüdür. Ancak renk tavsiye edebilirim. Kırmızı renk hem kadınlar hem de erkekler için ayırd edicidir. Bir ortamda hemen algılanmak istiyorsan kırmızı renk ağırlıklı kıyafetler deneyebilirsin.

  • Ağaca tırmanmalısın diyecektim ama vazgeçtim :)

  • Gül bahçesinde tüm güller güzeldir ama bir tanesi hoşuna gider... Çünkü o ilgini çekmiştir de gitmişsindir.

  • İlgilenme.. Onlar beğenirse gelir alırlar..

  • kapıya ferrari/porche ile yanaş yeter :))

  • amuda kalkıp ters takla atmak yeterli sanırım... kesin işe yarar...

    neden ilgi çekmek isteyesin ki ? ilgi duyan zaten belli eder kendini ve bu doğal bir süreç aslında...

    • bos bos cevaplar vermeyin,

    • boş boş sorular sormayın o zaman ...

    • bu soruyu soran ben degilim bu 1, soru gayet mantikli bir soru bu da 2,

    • Hepsini Göster
  • Uzaktan ilgi çekmek için

    1.Yakışıklı olmalısın - malesef genetik

    Arkadaş çevrendeki kızların ilgisini çekmek için

    1.Yakışıklı olmalısın - değilsen 2 ye atla

    2.Güzel konuşmalısın diksiyon+içerik

    3.Toplulukta öz güvenli/neşeli

    4.Yalnız kaldığında romantik

    • sonunda soruyu dogru anlayan bir bayan cikti

    • tatlım beni tariflemişsin ;)

    • :)

  • bir ferrari ye kimse hayır diyemez :))

    • benım olmıycaksa o ferrarı ben hayır derım...

    • o yeah :)) kullabilirsen helal olsun :)

    • kullanırım tabı ne var... ama bıraz yavas gıderım...eee nerde bu ferrarı...

    • Hepsini Göster
  • Gereksiz bişey bu dediğin zaten ilgisini sana vercek bi kız her türlü etkilenir senden.

  • senin kalbini kıracak birşey yaptırmalısın ona oda vicdan azabı duyup senin peşinden gelcek sende hemen oltaya gelmiceksin tabi kızı peşinden koşturcaksın biraz bu koşturma sırasında duygular meydana gelir o duygu ya aşktır yada meşk

  • bir mercedes'e kimse hayır diyemez

  • Karşısında müzik aç oyna

    • denizden kum cıkarsa olmaz mı mesala..dalarak...