Sevgilim hakkında çok farklı konuşuyorlar. Lütfen yardımcı olur musunuz?

arkadaşlar yeni bir ilişkiye girdim yaklaşık iki hafta oluyor. bir çeşit gezi esnasında tanıştık. ve inanin bana bu iki hafta içerisinde kıza çok bağlandım. Ya sonsuza dek beraber yaşamak istediğim bir insan. Ama etrafımdaki neredeyse tüm arkadaşlarım kız hakkında kötü konuşuyor.her önünde gelenle yatıp kalktı gibisinden. kız bana hala kiz olduğunu ve böyle şeyler duyabilecegimi en başta söylemişti. ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olun kafam çok karışık ayrılmak istemiyorum ama bu ilişkinin devam etmesi için tüm arkadaşlarımla iliskimi kesmem gerek herkes kötü konuşuyor.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle kimse için arkadaşlarından vazgeçme. Onlarda senin iyiliğin için yorumda bulunuyorlar yoksa onlara ne. Ama olayın aslını öğrenmeye bal derim. Yoksa için içini kavurur. Ayrıca 2 haftada hemen bağlandığına inandırma kendini. Sonrasında daha çok üzülüyor insan. Ama kızada ona guvenmediğini belli etme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak arkadaşım hayatından kimseyi silme ilk öncelikle belki de ark senin iyiliğin için doğruyu söylüyor peki ark dediği gibi çıktı ne yapacaksın nasıl yüzlerine bakacaksın insan insana her zaman lazim ayrıca zarf at dene bir kizin kız olup olmadığı her halinden anlaşılır istersen özele gel anlatayim

0|1
    0|0
    • Abi bu hesabı yeni açtım xper 2 istiyor özel için. Ya bana sürekli evlilikten bahsediyor ama çok iyi niyetli gibi ya ben normalde insan sarrafi gibiyimdir ama bu sefer aklım çok karışık. Bende daha öncesinde başka kızlarla beraber oldum burdaki sorun bana bakireyim demesi. sürekli evlilikten bahsediyor kendimi farklı hissediyorum

Benzer Benceler

Yükleniyor...