Kocanız eve gelse bana güveniyorsan hiçbişey sorma bavulunu hazırla Yurtdışına gitmemiz gerek dese ne yapardınız?

Düşünün ki Kocanız böyle arsa alım satımı ile uğraşıyor ama ok büyük çapta bir gün eve geliyor eğer bana güveniyorsan sakın soru sorma hemen bavulunu hazırla yurtdışına gitmemiz gerek dese ne yapardınız? Gerçekten güvenir miydiniz? Bunun aynısını en küçük teyzemin Kocası yaptı teyzemi Paris tatiline götürdü bu şekilde ve oraya inene kadar hiç bişey söylememiş Kocası. Kadın bildiğiniz korkmuş ya :D Ama güvenini ölçmek için yapmış eniştem yani Paris tatilini resmen güven testine çevirmiş. Bunu sizin Kocanız yapsa sizde gözü kapalı gidermiydiniz? Gerçekten güvenirmisiniz? Abi çok zor ya :D Ben olsam bilmiyorum yani gider miydim

1|0
97

En İyi Erkek Görüşü

• Tam bir Türk filmi gibi işte.. İyi kadın felç geçirmemiş.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eh yani evli olduğum adama güvenirim sonuçta. Belki ölüm kalım meselesidir, sorun çıkarmak yersiz olur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• yok diyeceğini hiç sanmıyorum yurtdışı diyince bence önce çıkar evden.

0|0
    0|0
  • Çıkar giderim kız dese tabide :D farketmezz gitsem ölcemmi güvenirim abi :D

0|0
    0|0
  • Tam derim

0|0
    0|0
  • kocam mı?

0|0
    0|0
  • evet güven gerek

0|0
    0|0
  • Kafamda hiç canlanmadı.. Erkek olduğum için galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sana güvenmesem o imzayı atmazdım demi? Diye cevap verip saçımı savurup hıh diyetek gider ve bavulumu toplardım :D

0|0
    0|0
  • Suanki sevgilim olursa guvenirim onun yaninda güvende olduğumu bilirim bana zarar verecek bisey olmaz asla

0|0
    0|0
  • Neresi olursa olsun, güveneceğim için sıkıntı yok:D hiçbişey demeden gidiyoruz dese bile giderim yani:)

0|0
    0|0
  • güvenirim ve dediğini yaparım bence çok heyecanlı :)

1|0
    0|0
  • Ben guvenir giderdim isin icinde kotu bisey varsa bile

0|0
    0|0
  • Sorardım heralde

0|1
    0|0
  • demez l*n boşuna heyecan yaratma

0|0
    0|0
  • enteresan ve aynı zamnda ilgi çekiçi :D