Farklı şehirlerde aşk?

Arada mesafe olan ilişkiler iyimidir kötümüdür? artıları ve eksılerı nelerdir sizce?
Güncellemeler:
4 senede 5 6 kere görüşmeyle aşk olmaz diyosunuz yani :/

0|1
916

En İyi Erkek Görüşü

• Benim iliskilerim arada mesafe oldugunda cok daha uzun sürdü mesela heran ulasamadıgın icin daha degerli olur , yanındayken zaman dursun istersin o gidince icinde bir burukluk olur , özlem olur bir dahaki bulusmayı dört gözle beklersin kısaca doyamazsın

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Daha rahat kendinizi ifade edebilirsiniz fazla kasma falan olmaz ama birbirinizi kaybetmekten pek korkmassiniz anca vakit oldurceginiz kisinin gitmesine ve emegine uzulursunuz tam manasiyla ask yasanmaz her iki tarafta herkesle boyle konusabiliyor diye basite alinir karsi taraf bir kisiyi uzaktan tanimak lazim mesajlasarak degil nasil isterse kendini oyle tanitir ondan uzulen taraf olmayin konuscaksaniz cok baglanmayin ohh bitti bu kadar yazdim :D

0|0
    0|0
  • Ben internetten tanıştığım kız arkadaşımla 3 ay netten konuşmanın ardından 2 ay 3-5 günde bir buluşma gerçekleştirdim. Ama bir süre sonra aramızda anlatacak konu kalmadı heyecan seviyesi düştü ikimizde farkındaydık. Sonuç hüsran. Tabi biz günde 5 saat konuşurduk. Ee anlat anlat nereye kadar.

0|0
    0|0
  • Karşılıklı anlayış ve sabır olursa ilişki yürüyebilir. Artısı her yeni güne farklı bir şehirde senin için atan bir kalbin olduğunu hatırlayarak başlarsın. Eksi yönü de gözden ırak olan gönülden ırak olur hesabı aşıkların birbirini unutma ihtimali olabilir.

0|0
    0|1
  • Olur da, yürümez..
    Yürümüyor, kastırmayın boşuna..

0|0
    0|0
  • düzenli olarak görüşe biliyorsanız ve arada güvenle ilgili bir sorun yoksa
    cok güzel bir iştir

0|0
    0|0
  • Ay'da 2 3 kere görüşme olursa olabilr , ama yoksa ümit yok :/

0|0
    0|1
  • Artılar eksileri hep götürür hiçbir şey kalmaz ortada ne aşk ne sevgi.

0|0
    0|0
  • Mesafeler aşka engel değildir. Tabiki birgün kavuşmak şartıyla

0|0
    0|0
  • güven sevgi karakter Allah korkusu kafa yapısı uyacak bunlar olursa yürür

0|0
    0|0
  • Mesafe iyice ayırır insanları bir süre sonra..

1|0
    0|0
  • Işın zor

0|0
    0|0
  • Hasetlik erdemliktir sabretmektir

0|0
    0|0
  • her sabah günaydın mesajı atıyormu? sana iyi geceler demeden uyuyormu? en azından günde birkez bilemedin 2 günde 1 kez arıyormu?

0|0
    0|0
    • her sabah gunaydın mesajı atmıyor iyi geceler demedende uyuyor haftada 1 belki arıyor ama benı sevdiğini söylüyor :/

• haftada 1 belki arıyor 4 senede 5 6 kez anca görüştünüz öylemi? kusura bakma ama ya sen çok zenginsin paran için kullanıyor seni ya da çok güzelsin cinsel amaçları için kullanıyor seni.. biraz açık oldu özür dilerim fakat onun seni sevmediği kesin seni sevmeyen bir insan yüzünden kendini üzme bende 2 yıl boyunca yaşadığına benzer bişey yaşadım özelden paylaşabilirim sorun olmazsa

• paylasabılırsın dinlerim bende daha net bir sekılde sana anlatabılrm ona göre dusuncenı paylasırsn benmle :/

• 4 senede 5 6 kere? insan düşmanı ile daha sık görüşür ne bu şakamı öyle aşkmı olur :) yani farklı şehirde olmayı bırak farklı gezegende olasanız bile 4 senede daha fazla görüşürdünüz :D şaka bir yana en azından ayda 1 kez görüşemeden o ilişki yürümez aldatıyordur seni ya da zaten hayatında biri vardır seninle aldatıyodur..

0|0
    0|0
  • arada mesafe olması iyidir birbirinizi özlersiniz fakat 4 senede 5-6 kez görüşmeyle aşk olmaz kandırma kendini..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Özlem elbette olur ama inan bana aikı bitiren şey mesafeler değil şüphelerdir.
    Ayrıca diyelim uzak diye olmaz dedin ve ayrıldın o kişi kalbinde baş yeri aldıysa istersen fizana git orda seninle o da oraya gelicek sen nereye gidersen kendini sana hatırlatacak

0|0
    0|0
  • 1 sene çıktık hiç görüşmeden
    birbirimize çok aşıktık
    ya da sadece ben aşıktım bilemiyorum
    sorun şudur ki: "hala aşığım.."
    o İstanbul'da ben bursada.. anca telefonda ve görüntülü konuşuyorduk
    öyle işte. başkasıyla çıkıyor. benimse burada canım yanıyor. mesafeler bitirdi herşeyi.
    oluyor güzelim oluyor. aşk oluyor. canıma kıymayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • sana nasıl davrandığına bağlı ben ayrı ülkede 1 sene yürüttüm neden ayrıldın dersen güven ve yalandan dolayı bitmişti olmasaydı bunlar sonu ciddi bir ilişkiydi sana ve onun davranışlarına bağlı

0|0
    0|0
  • Bizde bu yüzden severek ayrılmıştık. Olmuyor sahiden zor oluyor. En son canım sıkkın olduğunda gel desem 6 saate burada olacaksın ve canımın sıkkınlığı da geçmiş olacak demişti. Neyse zor oluyor yani.

0|0
    0|0
  • Sevgilimle twitter da tanıştım 5 aydır çıkıyoruz ve çok iyi bir ilişkimiz var bence iki taraf sabırlı ve iyi insanlar olursa olur.

0|0
    0|0
  • Şimdi kanka şöyle düşün Galatasaray ile Fenerbahçe, Galatasaray takımı ankarada fenerbahçe takımı İstanbul'da maç yapabilirlermi? Tabikide hayır.

0|0
    0|0
  • Aradaki bağ güçlü olduktan sonra mesafenin pek önemi derim.

0|0
    0|0
  • Kötü. Araya mutlaka soğukluk girer.^^

1|0
    0|0
  • uzak mesafe ciddi sıkıntı bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...