Oğlak burcuyum sevdigimde oglak burcu?

Nasıl etkilerim onu ? Aynı burc olmamızbu konuda avantaj mı? Bakısıyoruz birde nasıl gelip konusur benimle, o ozguveni cesareti nasıl veririm ona ?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Benim burcumda oğlak eğer bahsedilen kisiyle ayni tür kızlardan hoslaniyosak san bir kac tüyo. Bakımlı sade kibar eezber bozan ozguveni yerinde komik kültürlü sanattan ozellikle edebiyattan anlayan kizlar ilgimi ceker her zaman :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • sadeden kastin ne? Ben surekli degisik farkli giyinirim ama guzel giyinirim dikkat cekerim her yerde. Illa sade mi giyinmek gerekiyor. Degisik giyinenden hoslanmaz misin?

• Özellikle abartı yuzuk kolye kupe aşırı makyaj yoğun parfüm itici geliyo basit sade gömlek tarzi giyen bayanlarda göze hos geliyor

En İyi Kız Görüşü

• Benim hikâyenin aynısı ben oğlak o oğlak bakısmadan öteye gecemedik ikimizde inatçı ve gururlu sonu hüsran belki sen farklı olursun

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • napayim sence husran olmamasi icin :/ ben pek gururlu da degilim bu konularda

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Burçlarla kişiliğin birini etkilemenin ne alakası var bunu bir türlü anlayamıyor bu salak kafam

0|0
    0|0
  • Biraz zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Benzer Benceler

Yükleniyor...