BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Kendisinden çok korktuğum bir adam var. Buradaki problem sizce ne olabilir?

Dinlediği müzikleri daha önce hiç duymadım. O kadar iri gözler hiç görmedim, sabit bakışlar.. Tepki son derece az. Mimik de öyle... Giysileri ona çok yakışıyor, temiz sade... İnce zarif vücudu var, kusur yok. Fazla ağır hareket ediyor. Kimseyle iş dışındaki bir konuda bir şey konuşmuyor. Bir çok kızı etkilemiş durumda ama bana biraz daha fazla ilgi gösteriyor. Çok zeki bir hata yaptığını daha görmedim, altı aydır tanıyorum. Kıskanıyorum, ulaşılmaz buluyorum bu sebeplerden dolayı..arzuluyorum ama en çok da korkuyorum. Yani sorun bende olamaz, diğer kızlarında ağzını aradığımda ilginç bulduklarını söylüyorlar. Çok sert bir mizacı var ama gülünce çok ürkütü bir şekilde çekici oluyor.. Onda bir problem olmalı ama ne?

1|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• valla ben bile merak ettim ve etkilendim adamdan. Bize yaşanmış olaylardan bahsedermisin

0|0
    0|0
    • Bir şey söylerken gözünü hipnoz yapıyormuş gibi sabitliyor. Kırpamıyorum gözlerimi, bakmaktan alamıyorum kendimi. Çok ince bir espri anlayışı var mesela, eğer işi yanlış yaptıysam güzel şeyler söylüyor gayet sakince ama normalde sinirlenmiş durumda ve kasttettiği şey söylediğinin tam tersi. İroni yapıyor adam sarkastik zaten. Fazla iyi anlaşılmaz işte, çok hayranlık duyuyorum

• Bir de sözler veriyor gerekli gereksiz, sonra da unutmuş gibi yapıyor. Yani bir umut bir samimiyet hissettirir gibi yapıyor ama hepsi oyun.. sanki bir role girmiş gibi, üst üste defalarca yapıyor hiç umurunda değil kimin ne düşüneceği. insan kendinden şüpheye düşüyor onun yüzünden. bazen asla duymuyor, duymazdan görmezden geliyor bazen öpecek kadar sokuluyor, ne oldu şimdi diyor insan kendi kendine.. Bunları çok yerinde ve olağan gibi yapıyor. Anlat anlat bitmez, tarif etmek ve anlamak imkansız gibi, net bir şey yok.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Korkunu yen

0|0
    0|0
  • keştir o kokocu ya da hapçı

0|0
    0|0
    • sigara bile içmiyo
      bu başka bir kafaa

• benimde bir kaç arkadaşım ve kuzenim içiyor
      cidden ayırt ediyorum
      bu hal hareket tavır öyle değil
      bir kere kafası zehir gibi, konsantresi hafızası algılaması..
      madde kullananlarda ruhsal çöküş anları ve fazla mutluluk oluyor
      bu adam çok dengeli, yani hep aynıı

• oha ben bile etkilendim :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...