Erkekler zor kız mı sever?

Evet zor kızdan kastınız nedir? Ne tür zor kızları seversiniz? Banada hep çok zor olduğumu söylerler

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• Zor derken ilk günden ömrüm canım cıvık vıvık olmamak gerek aşkım iyidir sonra ilk buluşmadan uygun zamanda elini tutmak ama sarmal dolaşa izin yok hani zor degilde biraz yavaş yavaş gelişen duygular olursa yavaş ilerleme olursa daha heyecanlı olur zordan kastın ukalalık reddetme gibi şeylerse yanlış ama yavaş ilerlemekde zor kız yapar seni 😊

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Çetin ceviz olmalı, kırabilene aşk olsun.

Erkeklerin tercih ettiği kadın modeli

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Zor kavramını pek anlamıyorum şu olsa gerek basit kız değil her önüne gelenle tanışıp konuşmaz bu olsa gerek fakat tercihim sadece sadık olanlardan yana olmuştur. Bir kız sadık değilse herşeyi boşver

1|0
    0|0
  • Bunları kim öğretiyor acaba? Belirli bir dernek falan mı var toplantılara mı gidiyorsunuz anlamıyorum. Hani öyleyse bombalamayı gerçekten çok isterim...

1|0
    0|0
  • aptal erkeklere tahammül edemeyen kadınlar. zor kadın yoktur, onu elde edemeyen aptal erkek vardır.

3|0
    0|0
  • Neyzen Tevfik'in "Mecnun" şiirini ithaf ediyorum bu soruya...

Anlayan anlar

0|0
    0|0
  • Zor kadın yoktur gözde çok büyütülen kadın vardır ve o kadını tavladık'dan sonra buda zor değilmiş be deyip gülmek vardır :D

1|0
    0|0
  • zor kızdan etkilenir kendine hitap eden kıza aşık olur

1|0
    0|0
  • Zor kime göre zor ne zorluğun varki senin nasıl bir karektersinki Biz ne zor kızlar Gördük kızım :):)

0|0
    0|0
  • Zor kız sevmem, açık yürekli kız severim.. Dürüst..

0|0
    0|0
  • Zor kızdan kastın feminist kendini beğenmiş mi yoksa Evliliği bekleyenmi?

0|0
    0|0
  • zor beğenen, zor mutlu olan, zor gülen, zor seven gibi mesela doğru mu? :)

0|0
    0|0
  • seni sevmeyiz orası kesin

0|0
    1|0
  • zor diye bir şey yok sadece vakit alır :D

0|0
    1|1
  • zor kızı seven erkek işsizdir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • ben zor severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...