Kapat

Hic sadece birinin kisiligime asik oldugunuz oldumu?

Hic sadece kisiligindeen hoslandiginiz erkek/kiz oldumu yoksa sadece gorunusunemi bakionuz?

0|1
2340

En İyi Erkek Görüşü

• Oldu ama yani tabi ki sadece kişiliğinden ötürü bir insanı sevmek çok zor yani sana hitap eden isteklerini karşılayan biraz fizik biraz da güzellik tabi ki arıyorsun :S Ama karakterinden ötürü şu kadar süper güzel olmasın da normal olsun ama karakterli olsun dediğimiz tabi ki oluyor. Güzellik gelip geçici gerisi baki.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Büyük ihtimal yaptığım hataların karşılığı olarak Belemir isminde biri karşılama çıktı. Hem fiziği, oturuşu, kalkışı, nerde nasıl konuşması gerektiğini bilen bir insandı. İşte o dedim. Tam anlamıyla aradığım kişi diyebilirdim. Beni taşıyabileceğini, beni sönümlemeyip benimle bütün varolabileceğini düşündüm. Bir anlık soğukluk girdi aramıza...
    Sonra anladım ki deveye diken insanı s*ken yaranırmış...

0|0
    0|0
  • aşk ı bilirim ama hiç kimseye aşık olmadım öyle aşık olunabilecek biri yok çıkmadı karşıma

0|0
    1|1
  • Illaham görünüse veya karakterine bakmiyor bu durum bence , yani mesela bir kizin bir hareketi , bakisi bile seni etkileyebilir öyle diyeyim ben sana..

0|0
    0|0
  • Görünüş önemli tabi. Ağzımı sulandırmalı hatun ama gönül kaydıktan sonra boyundan aşağısı tutmasa ne yazar. "Oyuncak" gibi oynamasın duygularıızla yeter

0|0
    0|0
  • Erkek için önce fizik gelir yalana gerek yok, karakter ölçümü ondan sonra zamanla yapılıp gereken karar verilir...

0|0
    0|0
    • Cok sacma bence

• Benim icin karekterinonemli

• Ya hepiniz öyle dersiniz de iyi çocuklardan sıkılır, zayıf bulur hemen tekmelersiniz. Umarım senin için gerçekten öyledir, en doğrusu bu çünkü...

• Aşık olmadım henüz. Fakat kişiliğini çok beğendiğim bir sevgilim oldu.

0|0
    0|0
  • oros... nun önde gideniymiş ben onun kişiliğine aşık olmuştum yalan çıktı nasılda kandırmış beni aldattı

0|0
    0|0
  • Görünüşte kişilikte önemli :) kişiliği düzgün olanın yüzüde güzel olur herkesin farklı bir albenisi var :) aydınlandın mı @oyuncaq_kiz :)

0|0
    0|0
  • Olmadı galiba.. Dış görünüşünü beğenmediğim birinin karakterini hiç merak etmedim..

0|0
    0|0
  • Yok cok oldu
    Yani dusunce tarzi falan beni cok etkiliyor

0|0
    0|0
  • İnsan kişiliği ve görünüşüyle bir bütündür sadece bir özelliğe aşık olunmaz en azından ben olmam.

0|0
    0|0
  • Oldu tabiki kendisi paspaldi ama karakteri cok hosuma gitmisti 😣😣

0|0
    0|0
  • Bana buna yakın şeyler oldu. İnş. siz kızlarda düzgün kişilere aşık olursunuz :)

0|0
    0|0
    • Sen duzgun olki duzgun biri ciksin karsina

• Ben söyleyeyimde başka erkeklerde buradan faydalansın, efendi falan olmasınlar

• 4 yıllık platoniğim hep söylerim onun kişiliğine karakterine aşığım diye

0|0
    0|0
  • oldu ama aşk demiyelim sevdik. tabi baya geçti üstünden

0|0
    0|0
  • Galiba şu an birisinin memelerine aşık oldum

0|0
    0|0
  • Ewetttttttt

0|0
    0|0
  • oldu bir defa

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Kişilik görünüşten daha önemli.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 22

• Görünüşe bakarım. kişilikte önemli ama dışını beğenmediğim kişinin içini merak etmem

1|0
    0|1
  • Evet oldum cok tipsiz ilk gordugumde zaten begenmemistim ama onu deli gibi seviyorum şu an

0|0
    0|1
  • Sadece kişiliğine aşık oldum diyemeyeceğim l*n adam da kişilikte yoktu neyini sevmişim diye kendime kızdığım çok zaman oldu.
    Ha soruna gelince hayır, sırf kişiliği için sevdiğim kimse olmadı olacağını da sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kişilik daha önemli, ne yakisiklilar gördük karakteri yok ;)

0|0
    0|1
  • Aşık olma olayını hiç yaşamadım ama birinin kişiliğini sevdiğim için hoşlandım ondan.

0|0
    0|0
  • öyle kişiliğine aşık olacak biri çıkmadı aşk var mı emin değilim hatta

0|0
    0|0
  • Kişiliğini beğendim kişinin dışıda güzeldi ortada kaldım sanırım ;)

0|0
    0|0
  • Evet halada devam etmekte görünüm benim için en son seçenektir.

0|0
    0|0
  • Oldu hatta esmerlerden nefret ettiğim halde erkek arkaaşım esmer ama karakteri dolayısıyla gözüm sarışın kabul etti belki

0|0
    0|0
  • Asik olmadim ama goruslerinden kisiliginden dolayi hoslandigim biri olmustu

0|0
    0|0
  • İyi bir kişiliği olduğunu sanıp aşık olduğum oldu.

0|0
    0|0
  • Malesef kişiliği o kadar duzgun birisiyle karşılaşmadım bir yerden falso veriyor

0|0
    0|0
  • reelde hayir, sanalda evet

0|1
    0|0
  • Oldu

0|1
    0|0
  • Oldu. Halâ da devam ediyor. ^^

0|0
    0|0
  • kişilik çok önemli. tip ne ki hatta.