Onu çok seviyorum ama ne yapabileceğimi bilmiyorum?

Bahsettiğim kişiyle aynı sınıftayız. Sene başında biraz muhabbetimiz oluyodu öyle havadan sudan. Sonra ben o zamandan beri bundan hoşlanıyorum fakat onun beni sadece arkadaş olarak gördüğünü biliyorum yakın bile değiliz. Öyle erkeklerle labali biri değilimdir pek, ben çok yaklaşırsam anliyacağından rezil olurum diye korkuyorum. Bide onun baya arkadaş çevresinde kızlar var hatta yakın bikaç kız arkadaşı var başka kızlarla biraz yakınlaşınca bile kıskanıyorlar. Çok nadir birisinden hoşlanan biriyimdir ve seneye okul değiştiricek sanırım aklımdan atamıyorum bilaç ay sonra onu göremicek olmak beni çok üzüyor. ne yapıcağımı bilmiyorum her dakika aklıma geliyor. Ne yapmalıyım ?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Kadere bırak gitsin. Zaten normal konuşmalarda sana bişey hissetmemiş. Zorlama. İllada ben seviyorum o neden sevmiyor deme. Örneğin bir çok kızın TARKAN a aşık olduğunu düşündüğümüzde o halde Tarkan hepsiyle sevgilimi olacak. Konuya böyle bak. Sen belki ondan daha güzelsindir ama o sende bişey hissetmemiş olabilir. Üzülme derim. Herşey gideceği noktaya varır.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Evet şu an çıkmamız uzak ihtimal. Belki yakın arkadaş bile olsak çok daha iyi hissederdim kendimi ama yanındakiler izin vermiyorki napsam?

• Benim gizemim buda. Yani beni ancak yaşayanlara özelliklerimi sunarım.

• Artık kimseyle ilgilenmiyorum. Kafam çok rahat böyle. Yalnızlık bazen daha huzur verici.

En İyi Kız Görüşü

• Git konuş, kaybedecek hiç bir şeyin yok. Şu dünyada sevgini hissettirmek ya da sevildiğini bilmek kadar güzel bir şey var mı ki. Git ona karşı neler hissettiğini söyle ama karşılıklı olarak konuş. Sonra çok pişman olursun benim gibi.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Evet şu iki ay içinde bir gelişme olursa konuşucam teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Yol yakınken konuş ne kaybedersinki o kaybeder üzülme

0|0
    0|0
    • Konuş derken? Ne konuşmalıyım

• Daha yakınlasmadım bile direkt cevabını bildiğim şeyi söylemesem daha iyi

• Yakinlasmana gerek yok aen bilirsin sen uzulme diye sonradan keske diyor insan

• Yardımcı olur um

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...