İlk goruste mi asik olursunuz yoksa tanidikca mi seversiniz?

Karsi cinste sizi etkileyen ozellikler daha cok goz onunde bulundurulmalidir, ayrica yapilan bir arastirmaya gore ilk elektrik cok onemli oldugu ve dusuncelerinizi yerle bir edebildigi gozlemlenmistir.
Güncellemeler:
Bana gore ilk goruste ask diye birsey var ve ilk gordugunuz zaman hayatimin kadini diyebileceginiz ozelliklerini yani kimsenin gormedigi ama sizin farkettiginiz bir cok yonunu daha iletisim bile kurmadan farkediyor olmaniz, daha once bunu yasamadim ama bu mucizeye inaniyorum :)

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ilk gordugumde tipinden hoslanirim etkilenirim tanidiktan sonra aasik olunur bence olmadim ama oyle ilk goruste aska inanmiyorum

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşk ne kadar var bilemem ben tanıdıkça severim

0|0
    0|0
  • Tanıdıkça

0|0
    0|0
  • Tabiki tanidikca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk görüşte aşık olup tanıdıkca dahada baglanırım. Ama zor ya nerde kaldı ilk görüş şimdi İntgram var ilk instgram fotografına baglanıp kalıyoz. Dammnttt

0|0
    0|0
  • Aşk, bir başka varlığa karşı duyulan derin sevgi. Sevgi:Bir nedene dayandırılamayan duygudaşlık. Kıssadan hisse:Tanışarak olmalı.

0|0
    0|0
  • bir insan ilk görüşte aşık olamaz sadece hoşlanabilir hoşlandığı için tanışmak ister ve tanışmadan dolayı tanıdıkça sever yani benim fikrim bu

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşk değildi ilk gördüm beğendim sonra tanıdım sevdim aşık oldum :D

0|0
    0|0
    • Ben buna ask demiyorum, yanlizlik kervanindan biktiginiz zaman ortak nokta arayip size en yakin kisi ile sevgi bagi kuruyorsunuz bence.

• ilk Goruste asik Ettigim olmustur

0|0
    0|0
  • Ilk görüşte

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...