Böyle bişey olabilirmi?

Merhaba

biraz saçma soru olabilir ama senin hoşlandığın kız veya erkek facebookunda varsa facebookunu silip saçma isimle face açarmıydınız?

beni gözüne koymuş gibi davranan biri var ama başka bir kızada nazar boncuğu taktığını sanıyordum, gerçek ismiyle tekrardan açtığı face'i arkadaş olarak o kiz vardı ama sonradan face'i kapatıp bir saçma ismiyle face açmiş (bugün oğrendim kesin o diye) profil fotoda gülüşü kelebek gibi.. Ben soruma hayır söylerim hani hoşlandığım erkek benim face'imde varsa silmem tabii facemi ama yinede bir sizden duymak isterim?
Sorunuz varsa yazın cevap veririm :)

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• eger oyle bırsey dusunursem yanı dusunene kadar dırek bırakırım.. boyle bırsey yapmak kızı bırakmak ıcın bahaneler aramaktır. ama o tersını bılıyor.. hıc gorek yok.. seytanı yanı facebooku neden kullanayım.. boyle bır dusunsene..

0|0
    0|0
    • Kızı birakmak için bir deneme değil çünkü profilindeki foto gülüşü kelebek gibi bişey, hani garıp değilmidir hem bırakmaya deniyorsa hemde kendine hatırlatıyor öyle bişey varsa

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Facemi niye sileyim ki... o kizi arkadasliktan çıkarttım hem de engelledim.

0|0
    0|0
    • Niyeki?

• Ister istemez sayfasına giriyorsun. Paylaştiklarina bakıyorsun. Senin olamayacagini bildigin birinin bir baskasiyla mutlu göründündünü görmek (ailesiyle bile ), ne dayanılmaz bir acı veriyor biliyor musun? En azindan gözümüz görmesin. Unutmamiz kolaylaşır...

• Hmm olsun ya ddmekki o kız hayırlı değilmiş kısmetinde insAllah daha iyisi çikar.. Ama bu durumda yani benim öyle bişey yok eminim...

• Hayır, bu çok saçma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayir ugrasmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...