Bu durumdan sıkılmaya başladım?

ya gençler bir soru sorucam.tanıştığım insanlar bir süre sonra çocukca geliyor gözüme normal mi ? bir insandan hoşlanıyorum konuşmaya başladıktan sonra hal ve hareketleri soğutuyor benden. beklediğim gibi çıkmıyor bende mi sorun var acaba. hayatıma kimseyi sokamadım bir türlü ya da bana olgun insanlar mı denk gelmiyor ?

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• O sorun bende de vardı sorum sadece doğru insanı bulamamanda seçici birisin o kadar zamanla idealindeki insanı bulucaksindir... bende öyle oldu çünki

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • seçicilik doğru da. karşımdaki insan ben sanki fransızca konuşuyor muyum gibi bakması adamı deli ediyor ya. çok detaycı bir insanım ondan da olabilir.

• Kısmet... öyle deme Allah büyükdür :)

• he arkadaş kısmet. nasip kısmet diye diye kendimizi kandırıp avutmakta cabası zaten :)

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşanmışlık, tecrübe ve olgunluk yaşına göre daha fazla bu Yüzden karşındaki insanlar Düşüncelerini tatmin etmeyince sıkılıyorsun. Kendimden biliyorum.

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • aynen öyle. yaşanmışlığım çok fazla ve erken yaşta hayatla tanışmakla bunun etkisi var. ama genel olarakta toplum da var bu düşüncesizlik. insanın sadece oturup insanlara bakması yeterli.

• Insan işte her boku bekleyeceksin.

• sonu b*k olmasında :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynı bende öyleyim Terazi ya da Oğlaksın kesin?

0|1
    0|0
  • Yaşına göre olgunsun

0|1
    0|0
    • benim yaşımdakiler niye olgun değil o zaman :)

• Ya diyorumya yaşındakilere göre olgunsun.

• tek yaşımdakiler olsa okulda benden büyük insanlar var. onlar bile aynı adam 26 yaşına gelmiş. hale çocuk çocuk laf atmalar bel altı konuşmalar felan. sen abisin l*n sende 8 yaş küçük kişiler senle dalga geçiyor yerin dibine sokuyor senin hoşuna gidiyor. anlamadım bu toplum ahlak seviyesi iyice düştü.

• Dengin henüz karşına çıkmamış.

0|1
    0|0
  • Trip atan erkeklere bn nasil tekmeyi basiosam sanada cocuklara gelenlere tekmeyi bas.

0|1
    0|0
    • sorun tekme basmak değil. bu toplumun dayatılmış algısında var. herkes bir ön yargılı kendini beğenmişlik. ağzından çıkanı duymama. ya ben anormalim ya da onlar bana anormal geliyor.

• sen kendin için olgun diyosunda şaşırdğım için sordum :D

• bende demedim sen dedin :)

Erkekler Ne Diyor 2

• sana denk gelmiyor. ben de senin gibi olgun düşünceli insanları severim

0|1
    0|0
    • 1 tane denk gelmez mi müdür ya. bazen böyle okulda bakıyorum felan çocuk konuşmalar felan. ne bilim bana ters geliyor.

• aynen öyle kardeşim. insan kendini hiç dilini bilmediği bir ülkede bir başına hissediyor. sana tavsiyem o tarz insanların yoğun bulunduğu mekan ve platformlara takıl.

• bence azınlıkta kalınmamalı tam tersi olması gerekir ama bizim toplum geriye gidiyor galiba.

• Dengin henuz karsina cikmamis..

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...