Uzun zamandır takmıyordu?

Uzun zamandan beri tanışıyoruz ama o beni pek takmazdı işte arada konuşurduk. Geçen ay doğum günüydü kutladım hiç yazmıyorsun falan diye de şakalaştım biraz sonra kapattık mevzuyu dün sabah mesaj attı gece yarısına kadar konuştuk. Anlamadım böyle çıkmak istiyormuş gibi davranıyor falan ama bir anda böyle ilgi göstermesinden huylandım açıkçası. İyi davranıyor bana karşı ve buluşmak istiyor. Sizce uzun zamandır takmayıp böyle bir günde fikrinin değişmesi normal mi ? Fikriniz nedir ?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• bir süredir başkasının peşindeydi muhtemelen. ondan umudu kesti ki senin ilgine karşılık vermeye başladı. şans ver derim. çocuğun gözü açılmıştır seninle mutlu olacağına inanıyordur belki.

0|0
    0|0
    • bir anda böyle olunca huylandım açıkçası :D eskiden böyle değildin diyorum o zaman yakın değildik ama simdi yakınız, samimiyiz diyor

• hemen atlama yine de tedbirli davran. cinsel amaç güdüyor olabilir. kendimden biliyorum :D eğer sabredebiliyorsa samimidir.

• Tamam yorumun için teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Güvenme derim arayışta beyefendi kim denk gelse ağına düşürecekmiş yani seçici değil.
    Her an senden de uzak durup bir başkasını bulabilir bu gibi tipler sadakate önem vermezler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...