Bir çocuk var dershaneden bana bakıyordu arada. Faceden ben yazınca cevap filan veriyordu aniden şimdi mesajlarımı görüyor ama yazmıyor neden?

Dershanede bana arada sırada bakışlarını yakalıyordum . Dayanamayıp faceden ekledim arkadaş olmak istedim tanımak istedim ortak arkadaşlarımız da vardı baya ama aynı ortamda bulunmadım onla hiç normal dershanedeykende konuşmadım . Faceden mesaj attım ilk başta soğuk vermişti konuşmamı kestirip atmıştı . Öbür mesajlarımda epey konuştuk şimdi ise görüpte cevap vermiyor peki neden ? . Ne yapmam lazım geri benle konuşması için . Yazması için . Artık dershaneye de gelmiyecek

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Bakma kavramını direk hoşlanma olarak değerlendirme derim. Ne olursa olsun bir erkek giyime, oturuşuna, konuşmana vs bakar. Hatta arkadaşlarına örnek gösterebilir. Yolda yürürken birçok kızla göz teması kuruyorum. Bu benim onlardan hoşlandığım anlamına gelmiyor. Duygularını zaten bir nevi ifade etmişsin. Fakat olumsuz sonuç almış gibi duruyorsun. Eğer fotograftaki sen isen senden iyisini biraz zor bulur.(Güzellik bakımından) Fakat güzellikte tek başına yetersiz...
    Birçok etken var. İtici gelen bir yanın olabilir...

0|0
    0|0
    • Hmm haklısın :/ ya ben bir bakışla gelin güvey olmam da beni görünce duruyordu ya birşey demek istiyordu kendisi ya da benden bekliyordu o şekilde bakıyordu farklı bakıyordu anlamadım bende aman neyse. Yorumunuz için teşekkürler

• Ben erkek arayışı içinde olmadım olmam da çok şükür aşk kapıma ne zaman çalırsa o zaman kapıyı aralar iyi birşeyse açarım

• Muhakkak anlatmak istediğim yeni birileri karşına çıkacaktır. Bu zamanlarda incilmen normal...
      Seni anlayan, seni sen olduğun için seven, seninle kendini bütün hisseden birileri elbet olacaktır. Malum Türkiye de yaşıyoruz. Kız kaçar erkek kovalar durumu mevcut. İmkanı olan yurtdışına gitmiş birileri zaten olması gerekeni biliyordur. Duygularımızı rahat bir şekilde kız erkek ayrımı olmadan rahatca ifade etmeyi öğrendiğimiz zaman ileriye bir adım atmayı başarıcaz. O zaman saygı duymayı öğrenicez. Türkiyede bir bayan isen elimi sallasam ellisi lafı bu yüzden sürerlilik gösteriyor...

• Vardır takıldığı biri belki ya da bırak sen yazma kaçan kovalanır uygula

0|0
    0|0
    • Yazmıyorum artık da kendisi de birşey yazmıyor ki. Artık dershanede de değil beni göremiyicek edemiyicek. Yazmamakla olur mu ki

• :) düşündüğünüz için sağollun

• Estağfurullah maksat yardım arkadaşlık vakit geçirmek bir yardımım dokunursa ne güzel :)

• İçeriği bilmiyorum sadece başlığı okudum sana yol vermiş olabilir. Saygılar

0|0
    0|0
    • Tanımadan etmeden mi neden o zaman bana baksın. Bakışlarını kaç kez yakaladım

• Kendi kendine kafanda kurman çok mu mantıklı bir hareket?

• Kendi kendime kurmuyorum allahım arkadaşlar da dedi sana bakıyor neden acaba diye öyle düşündüm of

• Baktı senden bir yol olacağı yok yoluna baktı çocuk.

0|0
    0|0
    • Ne alakası var? Yorum yapmak için yapmayın !

• Senden umudu kesmiş. Başka birine yazıyordur

0|0
    0|0
    • Umudu neden kesti ki ama

• :D ben bu erkekleri anlamıyorum cidden

• Valla bizde kızları anlamıyorz :) ama erkekten Erkeğe de fark eder ;)

• bıktırmışsın , fazla naz aşık usandırır.

0|0
    0|0
    • Naz filan yapmadım yapan kendisi :D ben gayet kendisiyle konuştum tanışmaya çalıştım

• yapma , sana gelmeye ben korkarım çocuk napsın :S

• :s neden öcü müyüm

Kızlar Ne Diyor 2

• Senden soğumuştur. Ya da konuşmalarını beğenmemiştir

0|0
    0|0
  • Sıkılmış demekki

0|0
    0|0
    • 2 günden mi kuzu? :/ sıkıcak birşey de yapmadım

Benzer Benceler

Yükleniyor...