Kıza açıldım ama maalesef. Öneriler?

Arkadaşlar dün dediğim kıza bugün DM'den konuşmaya çalıştım ama ne yazıkki 2 mesajıma da cevap vermedi. Sizce reddetti mi yoksa beni mi deniyor. Bu arada instagram'dan takibi kesmiş ben de kestim. Bundan sonraki aşamada ne yapmamı önerirsiniz dediğim gibi beni mi deniyor yoksa ne yapmalıyım?
Dünkü mesajım
Flört & Tanışma Hoşlandığım Kıza Nasıl Açılabilirim?
Güncellemeler:
Önerilerinizi bekliyorum malum önümüzdeki 3 gün görebileceğim ne yapmam gerekiyor daha.

0|0
11

En İyi Erkek Görüşü

• Sana sıra gelmemiştir..

Ego tatmini bile olsa, illa ki geri dönecektir.
    Merak kediyi öldürür.

Eğer ısrarla dönmüyorsa, zaten hiç umrunda olmamışsın da olabilir.
    Ne desek boş..

0|0
    0|0
    • Yukarıdaki linkteki sondaki arkadaşının dediklerine devam edeceğim, sürekli gözünün önünde duracağım. Israr vs. yapmadım nedir bu anlamadım insan bir cevap verir olmaz veya olur diye böyle ne yapacağımı bilemedim

• Tipini beğenmemiştir, kasma fazla..

• Sanmıyorum ama neyse fazla kafa yormaya değmez belki sizin dediğiniz gibi. Sınıf seviyemde 1500 civarı kız var mutlaka olur bir tane.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence pokunu çıkarma

0|0
    0|0
    • Hocam zaten
      -Merhaba = cevap gelmedi +5 saat sonra
      -Konuşabilir miyiz? = sonra instagramdan takip çekmiş. Dediklerimin tamamen bu kadar. Öyle ısrar falan da yok ortada

• İnsan bir cevap verir hayır ya da evet diye. Cevap da olmayınca arada kaldım canım daha çok sıkıldı.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...