Hoşlandığım Kıza Nasıl Açılabilirim?

Arkadaşlar merhaba. Ben okulun yurdunda kalıyorum. Yurtta bir kız var gördüğümde cidden sanki hiç olmayan bir şey oldu. Hep derdim şu kız güzel bu kız güzel diye fakat bu kızı görünce bir şey oldu bende. O zamandan beridir aklımdan çıkmıyor bu kız. Kızla hiç tanışmışlığım yok ama ismini falan araştırarak buldum. İkimizde hazırlık öğrencisiyiz. Ben binanın 1. katındayım o 3. katında. Nasıl bir yol tavsiye edersiniz ne yapsam daha iyi olur. Sorularınız varsa sorun cevaplarım. :)
Güncellemeler:
Arkadaşlar merhaba. Ben okulun yurdunda kalıyorum. Yurtta bir kız var gördüğümde cidden sanki hiç olmayan bir şey oldu. Hep derdim şu kız güzel bu kız güzel diye fakat bu kızı görünce bir şey oldu bende. O zamandan beridir aklımdan çıkmıyor bu kız. Kızla hiç tanışmışlığım yok ama ismini falan araştırarak buldum. İkimizde hazırlık öğrencisiyiz. Ben binanın 1. katındayım o 3. katında. Nasıl bir yol tavsiye edersiniz ne yapsam daha iyi olur. Sorularınız varsa sorun cevaplarım. :)
Hocam yok mu başka değerli yorumunu aktaracak?

0|1
22

En İyi Kız Görüşü

• Cicek yolla not yaz. Kakararin olumsuz takdirde arkadasligini kaybetmemek adina seviyeli bibsekilde iletisimi koparmamak istediginden bahset

0|0
    0|0
    • Hocam çiçek biraz ağır değil mi? Sonuçta öğrenciyiz. Mezun olsak hadi neyse de :)

• İki gun icme cicek al dicektim. Baaut ama etkili bir yol ondan

• Çiçek mevzusuna yine girdik biraz başlangıç için erken :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • kardesım maceraya gerek yok okulda gordugunuz zaman bıseler ıcın tanısın bende aynı yurttayım fılan da muhabbet etmeye basla baktın kız sıcak bı tıp acılırsın acele etme bole seyler ıcın kaptırma kendını kızı tanıcan belkı egolu huysuz bır tıp oyuzden temkınlı ol

0|0
    0|0
    • Hocam onun katına çıkmaya çalışıyorum ders aralarında 1 kere sınıftan çıktı. Onda da beni görüp görmediğini bilmiyorum. Facebook'tan ekleyince tepki yok. İnstagram'dan ekledim karşılık verdi arada kaldım ben de.

• ozaman yalvar yakar geber dıyomusum:D:D:d hacı karsılık yoksa bıse dıyemezssın ama senı begenmesıde senın elınden sevgılı olayını bılmem de arkadas olmak senın elınde

• Teşekkür ederim hocam. :)

• Çay içmeyendavet et vebtanus

0|0
    0|0
  • Şansini dene hoşlandiğini belli et

0|0
    0|0
    • İşte ne yapsam iyi olur?

• Orasini sen daha iyi bilirsin güzel sözler söyle arkadaş olmaya çaliş arada bir şaka yap takil kizin karakterini bilmeden fazla bir şey söyleyemem.

• İyi diyorsunuz da hiç konuşmadım, tanışmadım nasıl olacak nasıl başlamalıyım yani?

Benzer Benceler

Yükleniyor...