Kızlar hesabı size ödeten erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Kızlar hesabı size ödeten erkek hakkında ne düşünürsünüz

6|2
44396

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 442

• oderim hatta ben kendim odemek isterim yani iliski cok ilerledikten artik senin benim param durumu ortadan kalktiktan sonra yanimda para oldugunda ikimizinkini de oderim olmadiginda o oder yani bu lafi edilicek bir konu degil bence. hadi suraya gidip sunu yiyelim diyip sonra ekege odetip as evi muamelesi yapan tipleri de cok sacma buluyorum acikcasi

1|4
    0|0
  • aramızda yeterli samimiyet varsa neden olmasın ama öyle ilk buluşmalarda hesabını ödemem de hesabımı ödetmem de. herkes kendi ödesin.

21|14
    3|2
    • Alman usulu en kabasi

• Böyle zihni güzel insanlar görünce sevinir oldum :D

• Balarisi sana katiliyorum bebem:)

• Aramızda daha iliski boyutuna ulasmamissa öderim kendi yedigimi ictigimi iliski oldugundada mesela sinemaya gitsek biletleri o aldiysa ivir zivirlari ben alirim kimseyi zor durumda birakmak istemem belki o anda cebinde az para var kimseyi zor durumda birakmaya gerek yok

0|3
    1|0
  • hayat müşterektir. kimse kimsenin bankası ya da cüzdanı değildir. erkeğin böyle birşey ima etmesine gerek kalmadan kız hesap ödeyebilmeli. lafa gelince eşitlikten bahsediyoruz ama iş bu tip şeylere gelince erkek ödemeliymiş. laf! erkek ilk görüşmede mümkünse ödemeli ama sonraki görüşmelerde öyle bir durum olmamalı. paran yoksa başkasına güvenipte yiyip içme kardeşim kimse kolay kazanmıyor sonuçta parayı

0|2
    0|0
    • Bence eic bu olmali. ozellikle esitlikle ilgili kisimlara siddetle katiliyorum... keriz yerine konmak hosuma gitmiyor...

• teşekkür ederim ama samimiyetle söylüyorum en nefret ettiğim kız tipi ya bulaşık gibi erkek ödesin diyen ben erkek olsam hayatta ciddiye almam o kızı madem parasıyla değil mi herşeye de layık görürüm. böyle birşey olamaz. evli olmadığın sürece asla ve asla para konusunda karşındakinden beklememeli.

• işte yeni tr nin kızları :))9

• Kendimden ornek vereyim erkek arkadasim askerden yeni geldi calismiyordu dinlensin diyorum uni bitirmis biri evet parasi olmadigi oluyor kendi yapmak istedigim birseyde ornek sinema cafe vs ben ismarlayayim gel derim onunn disinda parasinin olmadigini bildigimden kuru kuru cay iceriz hayat musterektir erkege yuklenmemek lazim

0|4
    0|0
  • İlk bulusmada odettiyse birdaha gorusmem de normal uzun iliskilerde olur elbette.

20|5
    2|2
  • bir erkeğin illa cebi dolu olmak zorunda değil. sevgilisine orayı nurayı gezdirmek zorunda değil. kız arkadaşını yemeğe davet edecekse bütçesine göre bir yere götürsün, amenna. evdeki hesap çarşıya uymadı parası çıkışmadı baş göz üstüne. amaaa eğer kasıtlı olarak yapıyorsa ya da cimrilik ediyorsa, ne bileyim paragözse hesapçı kitapçıysa ıyyyy en sevmediğim insan tipi lanet gelsin öyle erkeğe. zaten öyle erkeklik olmaz

3|0
    0|0
  • Valla sevgilim ve ben öğrenciyiz ben kendi evimde kalıyorum o öğrenci evinde çoğu zaman parası olmuyo yetmiyo ben ödüyorum hı parası olunca da kendisi ödüyo. ne gerek var böyle şeylere kimin parası varsa o odesin ne olacak nasıl sevgi nasıl iliski l*n bu böyle para üzerine ilişki kurulmaz. hadi diyelim ikimizinde parası yok parkta bile otururum ben onunla.

0|1
    0|0
  • Karsisindaki kiz kiymetliyse erkek icin hsp odetmez odetcekse zaten gotrmez. Sevgilim olarak gotrduyse benden bekleyemez ode die ha bnde elinde yoksa zaten gtmem hesp odemem ama hediyelerle karsilik veririm.
    B erkegin eli darsa kalbide dar oluyor bundan eminim. Odesin hsbi seviyorsa her seyin raconu var
    Eic sacma cevap olms ark tanidik galiba

0|0
    0|0
  • İlk tanışmada kesinlikle erkek ödemeli. Ondan sonraki durumlarda ilişkinin boyutuna göre erkekte, kızda öder bence bunda bir sıkıntı yok. Ödemenin boyutu iki tarafında birbirini kullanmaması şartı ile tabi ki. Her iki tarafında kendi içinden gelmesi ile olur. Sonuçta hayat şartları zor, sadece erkeğe de yüklenmemek lazım diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Acikcasi umursamam. bir gun onda olur o oder bir gun bende olur ben oderim. Ki baskasina hesap odetmekten o kadar nefret ederim ki. Yani bazen katil olucam biri benim hesabimi odemesin diye. Cunku bu kiz oder yok erkek oder denilebilecek bir tartisma degil. Kim ne yediyse odesin kardesim

0|0
    0|0
  • bir keresinde bir arkadasla bulusmustuk duygusal bir bulusma degildi ama ilk defa bulusmustuk. Fena kafa acti Yemek yiyelim dedim, evde yemek var istersen eve gidelim dedi yok dedim israr etti yok dedim israr etti burger a. gittik. salata aldim ve parami kendim odedim... hayir odetecegimden degil de insan bir atak bekliyor yani... hele eve cagirmasi beni benden aldi zaten irtibati kestim allah korudu :D

1|0
    0|0
  • İlk buluşmada teklif bile etmem o ödeyecek. Yanlış anlaşılmasın sadece tepkisini görmek nasıl biri olduğunu çözmek için. 2. Buluşmada ödemekte ısrar ederim öder ödemez ona göre beynimdeki yerinde şekil almaya başlar.

Çalışıp paramı kazanıyorsam bende ödemeliyim hayat müşterek. Hatta gel yemekler benden diyip yemeğe de götürürüm. Evet erkekler bunu gurur meselesi yapıyor ama bana da fırsat vermeli ödemek istediğim de ona kıyak geçmene izin vermeli...

0|1
    0|0
  • Eger o kişi sevgilimse ilk buluşmada falan yaparsa antipatik bulurum. Ama ilişkide belli bir yol katedildiyse bence kim de varsa o ödemeli.
    Eger o kişi normal arkadaşımsa zaten benim için ödemesini istemem.

0|0
    0|0
  • Bu konuda erkek kız arasında büyük fark olduğuna inanmıyorum.

Ben şahsen bayanlarında ödemesi taraftarıyım.

O ne öyle erkeği sömürür gibi. Tabii bunu bayan düşünmeli, erkek teklif veya ima etmemeli.

0|0
    0|0
  • Ben bu konuda biraz farklı düşünüyorum. İster normal arkadasım olsun ister sevgilim olsun kendi paramı kendim ödemeyi istiyorum. Genelde elimi cüzdanıma attıgımda pek başarılı olamıyorum hemen burada senin paran geçmez durumu oluyor. Ve ben bu durumdan rahatsız oluyorum. Sonuçta sen bana bakmak zorunda mısın arkadaşım. Kocam mısın sen? Ha bir iki kere ödersin anlarım da sürekli sürekli hem kendim çekiniyorum hemde sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ilk bulusup gorsumemse, cok cimri oldugunu dusunurum.:) Ve buyuk hitimalle bir kere daha bulsumak istemem. Sebebin bu olmadigini ogrenicek kadar oturmus birlikte zaman gecirmissem? bu seferde parasiz oldugunu dusunurum.:((

0|0
    0|0
  • hayat musterek kızlar sureklı olmamak sartıyla neden olmasın ama karsı cınsı anlamak da zor bunun ıcın gecenlerde degısık bır yazı okudum sızıde atıyorum bı bakın mutlaka faydası olur gerisibahane. wordpress. com/2014/12/18/ademle-havvanin-sirri/

toplam 6.500

0|0
    0|0
  • Ben erkek olsam asla odetmezdim kiz arkadasima. %10000 eminim aileden oyle gorduk. Fakat simdide ben oduyorum cogu zaman yoksa rahatsiz hissediyorum. Ama erkek arkadasim odemek icin caba gostermezse ya da hep bana odetirse saygi duymam. Aileden felen birsey.

0|0
    0|0
  • Ilk bulusma da kesinlikle erkek odemeli ama daha sonralari icin yari yariya paylasilabilir, alman usulu olabilir.. veya kadinin icinden gelir oendisi oder.. cok onemli oldugunu dusunmuyorum acikcasi. Ama ilk 1-2 bulusmada kesinlikle erkek odemeli yani sonucta yeni bir iliskiye basliyosun katsinda yeni tanimaya basladigin bir insan var yabanci sayilir yani centilmenlik acisindan erkek odemeli a samimiyet saglandiktan sonra kimin odediginin cok onemi yok.

0|0
    0|1
  • parasına bu kadar önem veren paraya aşık birini önceden tanıdığım için memnun olur, onu sevgili parasından ayırmamak için hesabı kendim öder vicdanen de '' başka'sının sırtından geçinen'' yaftasını yemediğimin huzurunu duyarım :)

0|0
    0|0
  • Yakın erkek arkadaşlarım ise zaten gelen hesaba hepimiz olanı atarız veya sırasıyla öderiz fakat flört aşamasındaki bir kişiyse ilk buluşmada ödemeli. Daha sonraki buluşmalar sık ise kız teklif edebilir veya ödeyebilir. Kabul edip etmemek erkeğe bağlı fakat alışmamalı..

0|0
    0|0
  • bir çocuk ilk buluşmamızda kahvaltıyı bana ödetmişti. sonra peşimden çok koştu ama hala da mesaj falan atar ama kaybetti. ben zaten öderdim hesabı onun söylemesine gerek yoktu. bir de bunun üstüne ailesinin servetinden bahsedince tabi... neden o an kalkıp gitmedim ki masadan

0|1
    0|0
  • İlk buluşmalarda kendi hesabımı karşımdakine zaten ödetemem. Ama tabi ki en azından ödemek istemeli. Her zaman da erkek ödeyecek diye bir kural yok benim param oldugunda ben onun oldugunda o öder. Ki bence bir kıza erkek parası yiyip gezmek hic yakismiyor altta kalmayi sevmem

0|1
    0|0
  • Belli bir sureden sonra iliskide bunun onemi kalmiyor onda yoksa sen.. Sende yoksa o.. Ama başta farklı ben tabi israr ederim ama ona rağmen o ödemeli.. Durumu yoksa dürümcüye götürsün hiç sorun değil ama en azındam benim ödememi beklemesin.. Ben sevdiğim insana cebimdeki son kuruşuda veririm.. Oda öyle olmalı.. Pinti insan sevmem.. Zaten ben o yuzden hediye çok alırım beraber olduğum kişiye.. Erkeklik gururu yapılmıyor ozaman :))

1|0
    0|0
  • Olmazsa öderim ne olcak. Ama her zaman değil tabiki. Bir çocukla buluşcaktım kahve içelim dedik ama ısmarla dedi tamam dedim ama itildim birde dediki yanında muffin de yerim ama tamam dedim gitmedim. O sıra hesabı öderken bende para uzatıcaktım. Ama cimriliği beni itti yoksa hesabı öderim ne olcak :)

0|0
    0|0
  • Bence paranın önemi olmamalı. Boşuna kimse kimseyi hesap ödetecek bir yere götürmez. Ya arkadaşlardır ya da sevgililerdir bence ikisi arasında para laf edilmeyip kimde varsa o ödemeli dir. Tabiki karşımızdakini de sömürmeyerek. ...

0|1
    0|0
  • Bu gorusumu sevgililer icin yapiyorum.. Bence hediyeyi yemegi onu bunu hepsini erkege kitlemek cok yanlis. Onun sana hesap odetmesi seni sevmedigi sana saygi gostermedigi anlamina gelmez. Bence yanlis bir dusunce

0|1
    0|0
  • bence hesap ödemenin erkeği kızı olmaz karşındaki arkadaşın veya sevgilinse anlayışlı olur zaten. ama genel olarak erkek öder diye bir gelenek var ilk buluşmalar da bir kızı bir yere çıkarmışsan bunun gibi. ama tersi de olsa bunda birşey yok. kız yanlış düşünmez. önemli olan güven. sevgi. kız seni seviyorsa. hiç bir şekilde böyle problemlere takılmaz.

1|0
    0|0
  • Kizlara iyi yapiyorlar. kizlar kadar para yiyici mahlukat gormedim. ben bayanligimdan utaniyorum artik. kiz arkadaslarim tarafindan yeterince somuruldum. beni keriz yerine koyup koyup saclarini boyattilar marka cantalar aldilar erkek avina ciktilar. erkekler az bile yapiyorlar kiz milletine. odetsinler hesabi. herkes kendi bogazini kendi beslesin. iyi kizlar icin sorun olmaz zaten. beyler odetin hesaplari destekliyorummmmm...

0|2
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    412

Erkekler Ne Diyor 96

• Var olmayan bir bayan dusunun.. esi olacak kolesinin ozelliklerini diyor ,"maddiyat"

Evi ve arabasi + iyi bir isi ve geliri, kisisel bakimim adina masraflarimi karsilamasi, eylenme ve gezmek adina aktif olmasi, hayatinin her donem ve evresinde kaliteli yasam adina cagdas durus ve gereksinimleri saglamasini istiyorum ve "prensibimdir".

Peki hanim efendi. sizdeniz ne sunacaksiniz kolenize? ( "Sevgimi" ) ya sizi bosamak isterse? yipranan psikolojim ve yipratilan beden ve sevgimin manevi ve maddi-ki parayla olculemez !!! bedelini.. bin tl'karsiliginda oderse ayrilabilirim.

Kole erkek : Maddiyeten birikimi varsa beyefendidir.. aksi durumda adi vardir kendisi yoktur?

Erkek odesede hesabi, insandir.. bayan odemez, erkek oder. ayrilik olursada , maddi kayip erkegin hak ettigi degersizlik bedelidir.. bayan vardir , erkek maşadir? ve bolmudur?

İki tarafta odemeli , ama birbirinin , ama kendi hesabini.. ne zaman evlilik boyutu oldu omrunce oder erkek ...

Para kolay ve cokca kazaniliyorsa bazi erkeklerce, her hesabi odesin.. cok degerli hediyeler alsin vb. cimrilik soz konusu degil anlatimimda ! sevgi soz konusuysa arada para muhabbeti olmaz !

İki tarafta adaletli oder veya degiskenlik gosterir : az hesabin bazisini çam sakizi coban armagani gibi kiz odeyebilir.. erkekte agirlikli odeyebilir ama tek tarafli olmamali.

2|0
    2|0
    • Yorumunuzu haklı buldum ve beğendim doğru noktadasınız bence

• Sizede iyi geceler

• İlk buluşmada alman usulü olur ilerledikçe bir sen ödersin bir o. erkeğin sırtına binmek hoş bir şey değil.

5|4
    1|1
  • Erkeğiz diye kimsenin hesabını ödemek zorunda değiliz... Siz kızların burada ki yorumunu gördükten sonra hesap ödeyeni zikim... Bir kere ben ödeyeceğim bir kere kıza ödeteceğim bütün kızlar için geçerli ta ki burada ki çoğu kızın zihniyetinde olmadığını anlayana kadar ne beleşçi tipler çıktınız. Hadi ilk buluşmayı anlarım centilmenlik gösterip erkek ödesin ama hep erkeğe ödettiğiniz de kendinizi asalak gibi hissetmiyorsanız sorun yok devam edin... Sevgilimin durumuna bağlı diyen yok ulan belki çocuk öğrenci maddi durumuda yetersiz... İşinize gelince kadın erkek eşit diyorsunuz ağırlıkları bize taşıtıyorsunuz soğukta ceketimizi sırtımızdan alıp size vermemizi bekliyorsunuz size yer vermemizi bekliyorsunuz hesabı da kitliyorsunuz çok bencil yaratıklarsınız... Bunu özellikle hesabı bayana ödeten erkek, erkek değildir diyen zihniyet için söylüyorum diğerlerine saygım sonsuz eşit meşit değiliz size bir yemek ısmarladıktan sonra ruhunuza da bedeninize de sahip olacağımız için baya aşağılardasınız a*mk. net...

0|1
    5|0
  • Ben ara sıra kasiyerlik yapıyorum. Aynı anda kız ve erkek (eş) para uzatırsa direk erkekten alıyorum parayı. Kız hesabı ödemek isterse şöyle erkek konumundaki kişiye bir bakış atmıyorum değil.. Bu kültürel bir yapıdır. İşin erbabı böyledir hesabı baylar öder. Tabii ilerlemiş ilişkilerde durum farklı olabilir...

2|0
    0|0
  • Atq, sira, odeyebilirler.. hoslarina bile gider.. bazen iclerinden gelir hatta ismarlamak.. adsm iyi niyetliyse , parasi da yoksa , ve kizda varsa kizlarda zaten erkeklerinin karnini doyurma ic gudusu var.. rahatsiz olmaxlar.. ama maksat ismarlatmak , odetmek , kizin parasini yemek ya, da pintilikse , anladiklari an kapinin onune koyarlar ya, da sogurlar.. ..

0|0
    0|0
  • Eşimle evlenmeden önce %95 hesabı ben öderdim sebebide benim maaşımın onunkinin 3 katı olmasıydı , gelirler birbirine yakınsa inanılmaz mantıksız birşey bunun adamlıkla , erkeklikle uzaktan yakından alakası yok... hani kadın erkek eşitti?

1|1
    1|0
  • Hesabı öderim.. üzerine de Helal olsun deri.. . Hesap odemek dert değil gönülden Rıza olucak kardeşim. . Tabiki ilk buluşmada erkek ne olursa olsun centilmenlik yapmalı. Sonrasında da devam ettirmeli. Eğer durumu yoksa , insanlık hali olabilir bunu karşı tarafa kibarca belirtmeli. Bu kadar :)

1|0
    0|0
  • genelde hesabi odetmem sma kiz menfaatci mi degil mi diye 3 4 gorusme sonunda 1 kere odetirim. odemeye eli gitmiyor veya ortadan kaciyorsa sevgili olarak gormem. o karakter bana uymaz. oyle. tipler genelde yiyeyim. gezeyim. derdidedir erkekler de onu yiyordur. yemeyen erkek yedirmez

1|0
    0|0
  • Duruma göre değişir mesela ikiside öğrenci ve cocuğun ailesinin durumu iyi değil kızın durumu iyi burada kız ödemeli he ben olsam böyle bir ilişkiye bulaşmam.
    Kendime geleyim ben çalışıyorum mesleğim kariyerim var kızın ödemesi bana bişey katmaz ben öderim ama kendini kötü hissediyorsa nadiren ucuz hesapları ödemesine müsade ederim ama ben müsade etmezsem ödeyemez :)

1|0
    0|0
  • Bende alman usulü olmalı yoksa kızlar yaaa sinemaya gidelim sinema biter yaaa borling atalım hadi sonrasında canım hadi yemek yielim acıktık demi sonrası aşkıımm cafeye gidelim mi canım kahve çekti sonra yolda yürürken de canım şu çiçekler çok hoş değil mi diyen kıza soruyorum ulan herşeye tamam da bunca fatura çıkardın şimdi bende bugün sen ne vereceksin? her istediğine eywallah dedik şimdi ben birşey istiyorum ya verirsin ya da hayatımdan çıkarsın...

0|0
    1|0
  • Birlikte karılayanda var herşeyi :) sadece erkeğin yüklendiğide var. arada kullanılma ve artniyet olmadığı müddetçe bence erkeğin ödemesinde bir sorun olmaz. Yani icab edende odur.
    Bir dönem sevgilim bana yemek ısmarlamak istemişti yemeğe gittik ödetmeyecektim ama ısrar etti ancak masanın altından kredi kartını bana uzatmıştı. Çok hoşuma gitmişti hareketi. En azından ince düşüncesi güzeldi. bunuda paylaşmak istedim

0|0
    0|0
  • İki tarafın da çalışan olmadığı buluşmalarda çoğunlukla erkeğin ödemesi bile mantık dışıyken, kızın arada bir elini cebine atmaması extra tuhaflık..

2|2
    0|0
  • Genelde ilk bulusmada hepsini odeyim tavrina girmem yani niyeti varsa oyle senin paran gecmez havasi gereksiz sevgili modunda ya da bulusma ciddiyete gidiyorsa jesttir o ama birde dalga gecer gibi ayy ben odeyim diyenler var al ode o zaman diyorum bir daha gorusmuyolar

1|0
    0|0
  • kız arkadaşlarım arada hesabı öderler mesela bunda çekinilecek bir durum yok. Bir dahaki sefere de ben ödüyorum. Hiçbir sıkıntı olmuyor. İllaki erkek ödemeli diye şart koşan kızların da niyeti ortadadır. Ya bedavaya getirmek istiyordur ya da erkek parasını yemeyi sever. Unutmayın kadın ve erkek eşitliği var.

0|1
    0|0
  • ne zaman o hesabı kız oderse o gun alsın allah canımı ben alaman usulu femınızm cart curt ıslerınde yokum

3|0
    0|0
  • ALLAH erkeklere bol para versin yoksa baska turlu basa cikamayacagiz ((:

7|0
    0|0
  • Daha önce Estonya'dayken 3 tane Rus kızla yemek yemiştim, hesabı sizde erkekler mi öder diye sordum, evet dediler, bizde de herkes kendi hesabını öder deyip Alman usulu yaptırmıştım :p

2|0
    1|0
  • Kadın erkek eşitse ortaklaşa ödemek en makbulu. öyle hep hesap odetmek icin bekleyen kızlar varya iste hesabı odemeyen erkek adam olmuyorsa onlarda o... oluyor bence

0|1
    1|0
  • hesabını ödeyeceğim kişi benim için önemli olmalı, hesabımı ödeyecek kişi içinde ben önemli olmalıyım , durum böyle olunca ha sen ha ben ne fark eder, önemli olan biz diyebilmek, biz diyemiyorsanız, çıkmayın kardeşim.

0|0
    0|0
  • Birbirinden farklı yorumlar var ama erkekler ödesin açık ara önde, Sorunun cevabı erkeğin kızın parasını yeme derdi olabilir ki anladığım kadarı ile ilgili bayan her buluşmada masraf yükünü çekmiş geçmiş olsun der erkeğin sert bir tekme ile ilişki boşluğuna savrulmasını talep ederim iyi çalışmalar.

0|0
    0|0
  • Kimse benim olduğum ortamda hesabı ödeyemez o hesap bana aittir karışan olursa hiç acimam

3|0
    1|0
  • bayana hesap ödetip sonrada ben erkeğim diye gezecek mi? böyle karektersizler var mı bilemiyorum olsada beş para etmez insanlardır ve ayrıca soruyu neden gizli sordun sende bayanlaramı ödetiyorsun yoksa !!!

1|0
    0|0
  • Göreceli değişir. Sen nasıl bir erkeksin.. :) Ha birde karşındaki kim?

1|0
    0|2
  • Erkeğin gelirinin olduğu ve kızın gelirinin olmadığı durum haricinde her hesabi erkeğin karşılaşmasını isteyen kiz tamamen bir ASALAKTIR..

0|3
    0|0
  • Az yesinlerde kendileri ödesin. Yorumlara bak adam bir hesabı ödemedi diye ayrılanmı ararsın soğuyanmı ararsın... Bu kadar paragöz olduğunuzu belli etmeyin 😉

0|0
    0|0
  • Yani kiz calisiyo afedersin b*k gibi para kazanan bir tip, erkekde universite okuyan normal bir tip se bunda ayiplancak bisey yok bence. Diger yandan hayat musterek 2 kere erkek oduyosa 1 kere de kiz odesin.

0|0
    0|0
  • Uaay yha kizlar hesap mi oder siz odeyin zihniyetin de ki bayanlar koca parasi yiyen insanlarfan farkiniz yok. Boyle bir insanla ben birlikte de olmam. Ha şu an sevgilime ben ismarlarimda hediyede alirim icimden geldigi icin ama dayatma degil

0|0
    0|0
  • Erkeğin yeterli durumu varsa ödemesi mantıklı ama durumu yoksa kız ödesin bunda ne gibi bir yanlış varki?

2|0
    0|0
  • Hesabi erkek oder diye bir sacmalik olmamali bence ya kimin odediginin ne onemi var yani ayrica oyle tamamen erkegin parasina guvenip bulusan kizlara hesap odetilmelidir bence :D

0|0
    0|0
  • İlk buluşmada erkek ödemeli diyenlere sesleniyorum. Eşitsek ilk buluşmada kızda ödeyebilir. Aksi ise ilk buluşmada erkek sonrakilerde kim öderse ödesin.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    66
Yükleniyor...