Hangi Üniversiteleri Tercih Edersiniz?

Üniversite'ye gideceğim için bilgi almak istedim :)

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Bana kalırsa İstanbuldan şaşma okuyacağın bölümlerin derslerini de araştır bu da çok önemli ayrıca seçeceğin okulun merkezde olup olmaması ulaşımı da çok önemli çünkü hekese kyk çıkmıyo otobüse mecbur kalınıyo ve bazen 1.5 saat yol gidip gelmen gerekiyo her gün yazık

0|0
    0|0
    • İstanbul neden öneriyosun ki :) Orası zaten en son gideceğim yerdir , Şu anda bursa'da olmama rağmen zorlanıyorum İstanbul'u düşünemiyorum bile, bölüme gelirsek benim tercih edeceğim bölümler çoğunlukla istediğim üniversitelerde vardır :) Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için :))))

• önemli değil İstanbul öğrenci şehridir pek çok açıdan ucuz gerek barınma gerek ulaşım açısından tek dezavantajı büyük bir şehir ve haliyle oldukça kalabalık ve şehir gürültüsü var :D e üniversite okurken sosyalleşmek de önemli gezip görebileceğin pek çok yer var yani küçük yerlerde üniversite okumaktan bin kat avantajlı e tabi bunlar tavsiye hayatına yön verecek olan sensin :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ankara , İzmir dokuz eylül ya da ege, antalya akdeniz üniversitesi vs vs. :)

0|1
    0|0
    • Evet o bölgelere gitmeyi tercih ederim :) YÖS'den gireceğim için o tarafları tercih edeceğim :)

• Marmara :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Konya Selçuk ve Necmettini tavsiye etmem ama özellerin gideri var (:

0|0
    0|0
    • O tarz bölgelere tercih etmem dostum :) Batı tarafları olması benim için öncelikli :)

• katılmıyorum konya selçuk Türkiye genelinde ilk 10 da :) bence okuycağın bölüme göre değişiyo

• Herkesi kendisine göre düşüncesi vardır yani :) Benim için Adnan Menderes Üni. daha cazip geliyo

• Okuyacagin bolume gore degisir

0|1
    0|0
Yükleniyor...