Söylemekle söylememek arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim?

Merhaba. Yaklaşık bir buçuk ay önce yurdumuza gelen bir kuryeciden hoşlandım. Gördüğüm o günden beri aklımdan çıkmıyor. Onu görmem tamamen tesadüftü. Ben başka bir yerden yemek çağırmıştım. Adam aşağı inmem için aradığında hemen indim. Karşıma o çıktı parayı hemen ona verdim. Meğer bu başka birine getirmiş. Neyse o günden sonra hep onun çalıştığı kafeye gidiyorum ya da yemek çağırıyorum. Adını bile bilmiyorum ama onu görmeye çok alıştım. Ama bu nereye kadar sürecek bilmiyorum. Onu görmek için harcadığım parayı umursamıyorum ama bütlerim olmadığı için finallerden hemen sonra evime gidicem ve tatilim 40 gün. arkadaşlarım gitmeden son gün ona itiraf et diyorlar. Kafam çok karışık. Ayrıca sanırım ondan hoşlandığımı anladı. Bana bakıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

• İtiraf etmeli miyim?
    A seç
  • Sabredip beklemeli miyim?
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
ben her gördüğüm erkeğin peşine koşmuyorum. yakışıklı çok erkek görüyorum umrumda bile olmuyorlar. gönlüm kimdeyse o umrumda olur anladın mı fatih

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• zaten beklemen gereken kadar beklemişsin... eğer biraz bir umut veren hareketi varsa sana karşı hiç bekleme derim... yarın çağır ve konuş.

1|0
    0|0
    • çağırdığımda eline kağıt versem saçma olur mu. yüzüne söylersem saçmalayabilirim heyecandan

• bişey olmaz.. eğer yüzüne karşı direk söyliyemiyosan kağıda numaranı yaz ver daha mantıklı olur :)

• tamam sağol :)

En İyi Kız Görüşü

• Askın beklemesi ya da o etsini olmaz. Ne hissediyorsan dile getir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• söyle tabi niye söylemicen.. oda hoşlandığını söylerse ne ala.. yok ben bişe hissetmiyorum derse,, yalan söylemiştim zaten bende hoşlanmıyodum dersn :)) sadece yemekleri beleşe getirmeye çalışıyodum dersin :))

1|0
    0|0
  • Madem hoşlanıyorsun, itiraf etmesen de tanış-konuş. Seni yiyecek değil ya.
    Hem aklında kalacağına, en azından ayarlamak için bir adım atmış olursun.

1|0
    0|0
  • Kızlar teklif etmez standartından çıkıp ona duygularını anlatmalısın.

1|0
    0|0
  • Bir güncelleme kazası daha :) bence söylemelisin bir an önce.

1|0
    0|0
  • Kızlar neden bu kadar koku aldıkları her etin peşine koşuyor anlamış değilim

0|0
    0|0
    • ben her gördüğüm erkeğin peşine koşmuyorum. yakışıklı çok erkek görüyorum umrumda bile olmuyorlar. gönlüm kimdeyse o umrumda olur anladın mı fatih

• Neyse seninle ugrasamam ama buraya girdim günden beri ne kadar aptal salak kız varsa alayı burada

• gerçekten saçmalıyorsun. kimseye hakaret etmeye hakkın yok. ya adam gibi yorum yap ya da sus. iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 2

• İtiraf et

1|0
    0|0
  • Sabredip beklemeli miyim?

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...