Kızın "buluşuyor muyuz?" sorusundan sonra erkeğin oyalaması ve bir daha aramaması?

buluşmak için konuşulduğu halde erkekten ses çıkmasını bekleyemeyen (benim sabırsız ve salak arkadaşım dedik ama ona) kız mesaj atar buluşuyor muyuz diye? erkek işim var haber veririm der...
sonrası malum erkek kızımızı bir daha aramadı kız birkaç kez daha mesaj attı buluşmak için.. çocuk zaman ver geyiğine sardı en son...
kız numarayı sildi adamda sildi hiç uğraşmadı bile diye bizim kız bunalım yaptı ( ilk reddediliş)
30lardaki bir adamda bunu yapar mı? esas sorun bu ilgi gördüğü an toz olması?
bize göre adamın derdi cinsellikti sadece yaşayamayacağını anlayınca toz oldu.

0|1
47

En İyi Erkek Görüşü

• 30 larda değilim 21 im aynısını yaptım. yaşa bakma yani oluyor bazen. bana sorarsan ama cinsellikti diyen düşünmeyin en azından benim o değildi. sadece ego tatmini gibi bir şey insan zoru sever arkadaşın demek ki kolay görünmüş o kişiye.

0|0
    0|0
    • bir de çok rahat olduğunu anlatıyordu bizim kızda ondan adım attım diyor ama bu kurallar evrensel erkekler elde edince gidiyor.

En İyi Kız Görüşü

• Aslında ilk adım bayandan gelmemeli.
    Çünkü erkek reddedilse de zamanla alışmıştır reddedilmeye.
    Ama bayan genel olarak ilk adımı atmadığı için reddedildiği an çok mutsuz olur.

Anladığım kadarıyla sizde ona aşık olup bağlanmamışsınız. Ama işte ilk adım sizden geldiği için karşınızdaki kişi "ben neymişim be" havasına bürünebiliyor. Ne kadar beyler ilk adımı bayan atarsa çok memnun olurum deseler de, ilk adımı atan bayanlara hiçbir zaman saygı duymadıkları aşikar.

1|0
    0|0
    • kesinlikle bizim türk erkeklerini çok iyi ifade ettin son cümlede

• Yani. Öyle derler ama uygulamazlar. Bu birçok konu için geçerli.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Beğenmiyorsan eğer aramazsın sormazsın arayı soğutmaya bakarsın. Bu böyledir. Ve bunun kızı erkeği yoktur. Her iki tarafta birbirini beğeniyorsa birbirine yürür. Yoksa iki taraftan biri uzaklaşmaya bakar öbürü ise yıkıldığıyla kalır.

0|0
    0|0
    • bizimkide diyor ki, 30larındaki adam beğenmiyorsa niye oyaladı? ben yedek miyim? yaşı büyük diye kondurmadı ilk başta bir türlü
      bence cinsellikle alakalı bir kısımda var ama.. o hala birden ilgiyi kesmesinde...

• Hmmm... Anladım. Bence boş ver gitsin. Ne ara ne de sor. Herkes kendi yoluna gitmeli bu durumda. Kendini kısıtlama illa olacak diye. Karşına düzgün biri çıkınca kaybedersin çünkü bu seferde...

• Belli olmaz,.. hosuna gitmeyen birkac sey olmus olabilir adamin.. cinsellik yasayamasa bile oper koklardi vs ona bakarsan.. neyse.. ya kiza isinamamis ya da begenmemis bence..

0|0
    0|0
    • ben ilgi görüp kaçma olarak yordum. ama o yaşta adam nasıl ne istediğini bilmez. artık evlilik flb düşünecek yaşta bu kadar ergen davranması bize saçma geldi bence ucuz kurtuldu biizmki...
      biizmkinin takıldığı yer o işte bunlar bir süre görüştü ya neden beğenmediyse buluştu bu kdr diyor bir de bir günde değişti yalnız bir günde ne olabailir ki başka birisinden ışık görmesi ya da ilgi görür görmez tüymesi kısaca ne istediğini bilmiyormuş o...

• Her sey olabilir.. insanlar cesit cesit.. yasa bile bakmaz bu.. uzuldum. arkadasin icin.. duzgun birini bulur elbet..

• eğer bu oyalama evresi uzun sürüyosa ümidi kes bence yavaş yavaş.. çünkü seven insan arar, sorar boş bırakmaz...

0|0
    0|0
  • Kusura bakmada erkegin pesinde kosan kiz oglanin istemesini birak kendi eliyle verir ksoyle ona kendini kandirmasin

0|0
    0|0
    • peşinde koşmadı ki buluşcak mıyız demiş sadece. adam öyle dedi diye bizim kız erken adım attı ama adamda adam değilmiş. oyaladı tüydü sonra.
      bizimkide takıldı kaldı madem beğenmedi neden buluştu birkaç kez? neden birden gitti falan
      yaş da büyük olunca kızımıza laf anlatamıyoruz kabullenmiyor anlayacağın...

• İlk reddedilişler berbattır lanettir zamanla alışır hep reddedilecek değil ya

0|0
    0|0
  • Ben de öyle yaptım çünkü sevmiyordum zorla sevdirmeye çalışıyordu

0|0
    0|0
    • nasıl yani? bu arada kaç yaşındasın?

• pardon ben hiç bir şey demeden direkt ben seni ararım deyip savdın sandım başından :)

• Yok yok o eşekliktir :-S
      Öyle bişi hayatta yapamam fıtratıma ters

Kızlar Ne Diyor 3

• sevinsin bence

0|0
    0|0
    • bende diyorum ama dinlemiyor takıldı birdenbire olmasına

• kafasının içine girip zorla yaptıracak değilsin heralde. sen uyar otur yerine. zamanla alışır

• sen henüz 30larındaki ergenlerle tanışmadın galiba :D

0|0
    0|0
    • evet öyle bir şey varmış hakikaten :) tanımadığımız için akılda veremedik bizimkide fena takıldı adama...
      bu adamlar ilgiden mi kaçıyor yoksa yedek yaptıkları kıza mı bunu yapıyorlar?

• ben de bilmiyorum ki :/ gördüğünüz yerde kaçın diyebilirim sadece :D

• Kurtulmuş bence. Kız birazda sıkmış tabi

0|0
    0|0
    • aslında kız ilk kez sorduğunda oldu tüm bunlar hatta bizle buluşmuştu o gün..
      önceki gün süper adam aynı ilgili buluşuyır muyuz mesajını attığı gün işim var sonrası malum...
      bana göre adam ilgiyi gördüğü an gitti ama başka şeylerde olabilir başkası ya cinsellik...

• Olayın içinde cinsellik varsa büyük ihtimalle odur

Yükleniyor...