İlk tanışmada nasıl bir bir izlenim bırakmalı yani en çok ne etkiler bir bayanı?

İlk tanışmada nasıl bir bir izlenim bırakmalı yani en çok ne etkiler bir bayanı..

0|0
1216

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• İlk tanışmada sohbetin ilerlemesi, kadına dikkatlice bakması kesmek anlamında değil onu anlamak , gerçekten görmek anlamında ve kendine güvenen bir erkek çok etkiler. Kendine güvenen erkeği sırtına yaslanılabilecek bir güç kaynağı olarak görür kadın.

0|1
    0|0
  • Güneş gibi ol şefkatte, merhamette.
    Gece gibi ol ayıpları örtmekte.
    Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte.
    Ölü gibi ol öfkede , asabiyette.
    Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette.
    Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.

Mevlana Celaleddin Rumi

0|0
    0|0
  • Karşındaki kızı en iyi etkilemenin yönü bence ağır başlı ama odun gbi değil tabi hafif sempati he bide bence en önemlisi karşındaki kıza güzel olduğunu hisettr :)

0|0
    0|0
  • centilmen erkek her yerde dikkat çeker beyler bilginize görünüş karakter bahane ilk etapta centilmen ve kibar konuşanlar dikkat çekiyor

0|0
    0|0
  • Olduğundan fazlası olmaya çalışma, gülümsemen ve kokunda çok önemli ilk bunlar etkiler :)

0|0
    0|0
  • Parası falan etkilemez beni kişiliği olgun mantıklı konuşması etkiler açık konussun

0|0
    0|0
  • Kendin ol

0|0
    0|0
  • Kişiliği zevkleri ve gülüşü

0|0
    0|0
  • olduğun gibi ol

0|0
    0|0
    • Öyle olmak lazım mutlaka fakat ben karakterimi gizlemek gibi bişey düşünmedim sadece bir fikir almak amacım.. Malum kadınları anlamak zor :)

• Gözler

0|0
    0|0
  • Samimiyet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Biraz tuz biraz kekik biraz kimyon dostum seni nasıl biri olarak tanıyor elbet fikirlerin vardır heh işte seni nasıl tanıyosa o davranışlarından tutumlarından hepsinden biraz biraz ekle ve ilk buluşmada sadece onunla ilgilen bu etkilemek için yeterlidir ilk buluşma yani ileriside gelicek :D

0|0
    0|0
  • kızları en çok para daha çok para etkiler :D çıkar koy masaya

0|1
    0|0
  • Bence dogal ol sen bir bayana kendini nasıl tanıtırsan öyle devam eder dogallık en iyisi

0|0
    0|0
  • Başk. bir kizla git vallaha etkilenmezse bende adam değilim
    Ha sonrası ne olur bilmem :)
    Ciplak da gidebilirsin

0|0
    0|0
  • hahaha benim ki beni ilk meslegimi yaparken görmüstü. cöpcüyümde

0|0
    0|0
  • Ya göründüğün gibi ol ya da Olduğun Gibi Görün yeterli

0|0
    0|0
  • Efendilik. Saygılı ol ve güler yüzl.. Bu kadar. .

1|0
    0|0
  • Mesafeli.

0|0
    0|0
  • Samimiyet kendin olman.

0|0
    0|0
  • Çıkarıp masaya vur.

0|0
    0|0
  • Olduğun gibi ol ve birazda ağır baslı ciddi ol

0|0
    0|0
  • aceleci olunmamalı

0|0
    0|0
  • bende merak ettim şimdi...

0|0
    0|0
  • ikinci üçüncü tanışmadan önce tanışılmış olmalı

0|0
    0|0
  • Bakışarak yani göz teması kurmak

0|0
    0|0
  • Bunu hala anlayamadiysan ve ogrenemediysen , iki olasilik vardir.. ya elin kiz eline degmedi su ana dek , ve ileri derecede tecrubesizsin.. ya da tam bir odunsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...