Şu zor zamanlarımda karsıma çıkmayacaksa?

arkadasım doğru durust yok çıkarcılar derdimi anlatacak kımsem yok olan şelerı içime atıyorum kaldıramıyorm artık uzun zamandır sevgılımde yok şu anda karsıma çıksa onun varlıgı bıle yukumu okdr hafıfletırkı.. şu zor zamanlarımda karsıma çıkmayacaksa sonra çıksa ne yazar... gözlerım doluor en olmadık yerlerde ağlamamaya çalısıorm gözyaşlarımı içime akıtıyorum kanatlarım kırılmıs gbı özgüvende kalmadı okulda 2 kısıye hoslandıgımı soledım bırı ıstemedı dıerı cevap bile vermedı arkadaslar desen arkadas deıl bn bu dunyaya fazlayım sanırım

0|0
014

En İyi Erkek Görüşü

• kendine faydası olmayanın kimseye faydası olmaz.
    Kendi hayatında mutlu olmayan kimse mutlu edemez.
    Bunuda çevrenizdekiler görüyor ve onlarda bekleyeceğiniz aşırı ilgi ve alakanın farkındalar,
    Bunu karşılamayacaklarını düşündükleri içinde sizde uzak duruyorlar. Zİra Hayatınıza biri girerse
    o sizin hayatınızın merkezi olacak. Ancak o insan için aynı şey gerçerli değil. Ailesi çevresi sorumlulukları ve hobbyleri var. Bunların hepsinden vazgeçip sizinle yatıp siznle kalkması gerekeceğini biliyor siz bunu bu yazdıklarınızla bile yansıtıyorsunuz. Bu yüzden sizi kimse hayatına almak istemez. Büyük sorumluluk bekliyorsunuz. Bunaltırsınız insanları bu şekilde. Sebebi bu hata sizin. Düzeltecek olanda sizsiniz. Tek başınıza..

0|0
    0|0
    • yoo kımseyı hayatımın merkezı koymak gbı bı dusuncem yok evet olsun onn varlıgı bıle yukumu hafıfletır aslında yük de deıl bunaldım olanlardan kendım kendımı motive ederek unutmaya mutlu olmaya calısıorm bnmde gelecegım ıcın ugrastıgım sorumluluklarım vs var ama düzgün bı arkadasım yokkı onnla zaman gecırerek yapayım bıseylerı onnla daha guzel olacagını dusunuorm

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• arkadaşım ben tüm kalbimle konuşmak isterim sizinle ne konuda olsun yardımcı olmaya çalışırım benimde kimsem yok sayılır durumlarım karışık biraz benimde ama konuşmak isterseniz yazabilirsiniz şimdiki dostluklar faso fiso kıza arkadaşım dost olarak yaklaşıorsun onlar seni farklı yorumluyor çoğunun ise aklı fikri belden aşşa

0|0
    0|0
  • Arakdaş " iki kişiye hoşlandığımı söyledim biri red etti diğeri cevap bile vermedi " ne demek la? Okeye 4. mü çağırıyorsunuz siz? Sadece boşluk dolduracak.. zaman geçirecek birini arıyorsan hiç arama derim ben.. Şu anda cazip gelebilir ama sonra çok acısını çekersin !!

0|0
    0|0
    • hyr bosluk doldurmak ıstesem çoktan sevgılı yapmıstım hayatımda 2 kısıye hoşlandıgımı soledım evet ama bırıne 3 sene once dıerıne bu sene soledım

• Bu ayrımı ilk başta yapaydın böyle yanlış anlama olmazdı :) ne bileyim ilk okuduğunda sanki toplu mesaj çekmişsin gibi anlaşılıyor :D Dert etme.. eminim herkes hayatında bir süre yalnızlık çekmiştir. Geçici bir süre bu , 5 vakte kadar çıkacak karşına birisi :D

• Ya (D) olsun kalbim, ya hiç (D) olmasın... #SinirliBiber

1|0
    0|0
  • bende aynı düşünceleri paylaşıyorum seninle seni iyi anlıyorum seni tanımak isterim kendimden bahsetmem gerekirse sakin yapili, duygusal, paylasmayi seven biriyimdir. icim disim birdir. insanlari oldugu gibi kabul eden, yuksekten bakmayan, kucuk seylerden mutlu olabilirim, gulmeyi ve gulumsetmeyi severim. konusmayi severim ayni zamanda iyi de bir dinleyicimdir. doga asigimdir. nasil birini aradigimi gelince: elimden simsiki tutacak, dogaya hayran, paylasmayi seven, kucuk seylerle mutlu olabilen, kaprisleri olmayan, merhametli, duygusal birini istiyorum. benim icin onemli olan saygi, hosgoru, anlasmak.

0|0
    0|0
  • Huzura kavuşmak istiyosan güzel bir dua et Allah gönlüne göre birini karsına çıkaracaktır...

0|0
    0|0
  • Derdini dinleyebilirim istersen eğer. Belki bir çözüm buluruz... Çok ciddiyim

0|0
    0|0
    • çözüm yokkı etrafımdakılerın davranısları bıle bnı uzmeye yetior

• İste üzüldüğünü sıkıldığını her ne sorunun varsa anlatabilirsin. Derdini söylemeyen derman bulamaz derler. İçine atma gel özele konuşalım.

• insan neyse cevresindekilerde o dur. d

0|1
    0|0
    • çok yanlıs bı dusunce

• karşımdaki saçma gördüğü için saçma cevap veriyorum. d ama daha düzgün cevap vereyim eğer sen dedikoducuysan cevrende o kişilerle dolar. d

• ölede bnıde hep bolelerımı bulur

• sorun var sende demekki...

0|0
    0|0
  • aynı düşünceler çaresizlik

0|0
    0|0
  • Benim ne zamandır dertleşecek kimsem yok, takmaaa

0|0
    0|0
  • ağlamak istiyorum:)

0|0
    0|0
  • oy farfara farfara ateşte düştü şalvara :-D
    ağzım dilim kurudu kız sana yalvara yalvara :-D:-)

0|0
    0|0
  • bak arkadasim, ben benim gibi uzulenleri mutlu etmeye soz verdim... istedigin zaman ozele gel anlat derdini, dinlerim ben seni, sadece dinlemeklede kalmam, yardimci olurum sana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...