Ne yaparsam mutlu olur?

Merhaba, kizlar bisi sorucam bayadir taniyip konusmuslugum olan bir cocukla cikiyorum daha yeni. (2gun) Bu hafta dogum gunu fakat o İstanbul'da degil onun icin ne yapabilirim?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Haftasonu olacaüı yere gidebilirsen hem inanılmaz bir sürpriz, hem de ilerisi için çok güzel bir anı olur.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Bence ona bir video hazırla madem önceden beri tanıyorsun yakın arkadaşlarınıda topla ve hep beraber doğum gününü kutlayın videonun en sonunda ise sadece sen kal ve sizin için anlamlı özel bir anısı olan bir şeyden bahset ve doğum günün kutlu olsun sevgilim de. Geldiğindede maddi bir hediye düşünüyorsan sevgilin ısınsın diye kazak alabilirsinn

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum kargoyla bir çiçek yolla doğum gününde alacak şekılde ayarla.. kargo telefonla ulaştırılacak çekilde gönder..

0|0
    0|0
  • yüzyüzeye saklayabilirsin hediyeni.

0|0
    0|0
    • Ne almami onerirsin?

• sigara içiyorsa- zippo- fanatikse forma- entelse öncik boncuk veya parfüm- ağır başlıysa tesbih alabilirsin.

O değilde ne aldığından çok niçin aldığın daha önemli, hatırlatayım dedim.

• onun yanına git ve ona ver :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...