Kizlara uzak bir yapım var bu durum kızlara iğrenç mi gelir yoksa ilgisini mi çeker?

Kizlara mesafeli duruyorum onları küçük gördüğümden degil yapımdan dolayi arkadaşlarda sürekli dalga geçiyor bu tiple nasıl kız arkadaşin yok diye yakışıklı olduğumu söylüyorlar ama ben birini beğensemde onun yanına gidemem onun bana gelmesini beklerim o yüzden de kimse gelmiyor galiba...(biraz uzun kusura bakmayin)

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağa kendine güvenmelisin Özgüven önemli ayrıca kızdan kıza değişir kiminin ilgisini çeker kimine itici gelir ama şöyle bişey de var ilk adımı da kızdan bekleme gelmez kolay kolay ( biraz uzun oldu sende kusura bakma :) )

0|0
    0|0
    • Kardeşim ben kıza gidemiyorum o bana gelecek büyüklendigimden değil ama cesaret edemiyorum yani beceremiyorum

• Kardeşim kızlar kolay kolay gelmezler bende onu diyorum ya cesaretini topla ya da araya birini sokmalısın veya sanalda faceden veya whatsapptan yaz öyle daha rahat olur

• aslında iyidir, farkını fark etmelerini sağlamak için- herkes ne yapıyorsa sen aksini yapmalısın.

Kolay gele

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...