Kız çok seviyor ama o anlamda değil, bense sevgilim olmasını istiyorum. Ne yapabilirim?

Kızla 2 senedir tanışıyoruz ve onu ilk gördüğüm andan itibaren çok seviyorum. Bana çok güveniyo ama eski sevgilisi onu terkettiği için tekrar birini sevme cesareti yok, aynı şeyleri yaşamaktan korkuyo. Onu sevdiğimi her fırsatta hissettiriyorum. Ama beni sevgili anlamında sevemiyo. Bazen de beni başka kızlardan kıskanıyo. Bu kızın niyeti ne ve onu bırakmalı mıyım ya da umut varsa sizce sevmeye devam mı etmeliyim?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana karsida bir erkek boyle fakat seninki gibi 2 yil kadar degil bu , ben onu sevmiyorum fakar arkadasken iyiyiz yani ben kimseyi sevmesem bile onu sevemem , cunku sevgili gozuyle bakilan erkekler vardir , bir de arkadas birde kadinlarda su vardir , seni ilk basta aklina yerlestirdiyse oyle kalirsin , bence umidini kes ve yoluna seni umutlu edecek kisilerle devam et

0|0
    0|0
    • Öncelikle düşüncelerin için çok teşekkür ederim Benim bu sitede sorduğum ilk soru buydu, ve buraya daha yeni üye oldum. Sırf bu sorunun cevabına biraz netlik katmak için. Geçenlerde Kız Kardeşim tanımadığı bir kadına fal baktırmış. Kadın demiş ki;
      Kadın: Senin bir abin var mı?
      Kız Kardeşim: Evet
      Kadın: Senin abin bir kızla konuşuyo ve o kızla evlenirse çok mutsuz olacak.

Hani falcı tanıdık olsa dersin ya bir yerlerden duymuştur ya da sallamıştır tutar falan ama değil Kadın ne beni tanıyo ne de Kız Kardeşimi. Açıkçası bende umutlanmayı bırakıp yoluma devam etmeyi düşünüyorum. Sizin fikirlerininiz inanın çok yardımcı oldu karar vermeme...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...