Yeni tanıştığınız biri ile?

1 haftada aşık olup sevgili olduğunuz , yeni tanıştığınız biriyle yatak muhabbeti yapar misiniz? yaparsanız amaç ne? bunun adı aşk mı, hoşlantı mı gerçekten?

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek bir hafta içinde işi yatağa döküyorsa :) amacı bellidir zaten :) hangi aşktan bahsediyorsunuz. Kİ bunu sizde biliyorsunuz da... Tutku var toz kondurmak istemiyorsnuz.. Kendizi kullandırmamanızı tavsiye ederim

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz. Yapılırsa bunun adı aşk da olmaz hoşlantı da olmaz. Zaten ben 1 haftada aşık olma olayına da pek sıcak bakamadım. Olursa olur tabii kesinlikle olmaz demiyorum ama. Her neyse işte. Öyle bir muhabbet dönüyorsa akıl aşkta sevgide olmaz ki. Duygular yaşanamaz, hissedilemez. Öyle insanların ağzına aşk kelimesini almaları bile gerçekten sevenlere hakarettir.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• hahaa böyle şey aşk olur mu hiçç :)) niyeti bozmuş insan daha 1 haftalık tanıştıgıyla bu tür muhabbetlere girmesi kadar çirkin bir olay yoktur... bana ters gelior herkesin yinede bakış açıcı farklı

1|0
    1|0
  • ne aşkı l*n . allah için aşkı bu kadar küçük düşürmeyin degersizleştirmeyin ya
    insan aşık oldugu kişiye kıyamaz bakamaz bile sen 1 haftada yatak muhabbeti diyosun

2|0
    0|0
  • yani o aranızdaki samimiyetin ilerleyişine bağlı, demekki birbirinizle çok samimi olmuşsunuz ki olunabilir bir haftada normal diyebilirim

1|0
    1|0
  • 1 haftada yatak muhabbeti yapılır neden yapılmızsın biz yaptık 6. yılımıza giriyoz 3 gün sonra :D

1|0
    1|0
  • Nasıl bir yokluktaysa demekki...

1|0
    1|0
  • Seks tabiki amaç

1|0
    1|0
  • sevişmek dürtüsü

1|0
    1|0
  • Yaparsan 2 haftayi bulmaz yataktaki iliskiniz

1|0
    1|0
  • ne aşk nede hoşlanma sadece kullanıp atmak

1|0
    1|0
  • Sadece sevişmek :D

1|0
    1|0
  • Fuckbody anlayisi o. bendede var o dusunce

1|0
    1|0
  • aparatiftir

0|0
    0|0
  • Hoslanti bence

0|0
    0|0
  • O istiyorsa ederim ne yani olamaz mı?

1|0
    0|0
    • aşıksın ve yeni tanıştın?

• Hayır aşık değilim yeni tanıştım ama tanışma evresinde bayan yatak muhabbetine girdi hangi erkek girmez ki? Sonrası zaten sanal sexle gider o muhabbetin sesine hayran kaldım ya da çok hoşlandığım vs vs kadınlar yeterki istesin bahane bulurlar...

• bunun adı fuckin love

1|0
    1|0
    • türkçesi *

• bir haftada yatak muhabbetine giren 2. hafta yataktan çıkmaz

• yatacagım kadınsa yaparım ancak. senınle seks ıstıyor bellı kı

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• valla bunun adı aşk değil tatlım aradaki etkileşim cinsel çekim

0|0
    0|0
  • bunun adı abazalık, seni sevmiyorum derdim başka

0|0
    0|0
  • Gerçektende 25-34 yaş aralığında mısınız? O yaşlarda bîri bu kadar saf olamaz heralde

2|0
    0|0
    • duymadığım için sordum bugüne kadar , bu tarz insanlarla hiç karşılaşmadım ki yaşım 25

• Karşılaşmana gerek yok ki bir erkeğin niyetin çok kolay anlarsınız

Benzer Benceler

Yükleniyor...