Kapıya telefon numaramı bırakma?

3 kat alt katımda oturan komşumla 7 kere tesadüfen karşılaşıyoruz ve ben ondan çok hoşlanmaya başladım ama giriş çıkış saatlerimiz farklı ve denk gelemiyoruz bende kısa süre sonra taşınıcam ama hayatımda ilk defa bir erkeğe açılıcak kadar çok hoşlandım acaba kapıya kısa bir not ve tel num yazsam mı çünkü Facebook instagram gibi sosyal medyada da yok Facebook hesabını da kullanmıyor galiba 😭😭 erkekler böyle bir cesaret size nasıl hissettirir

Güncellemeler:
Komşuma aşık oldum

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• taşınmadan bikaç gün önce bir yemek ya da bişey yap götür, ben yakın zamnda taşınıcamda gitmedne hem bir veda edeym hemde bunu size ikram edeym dedim dersın. Artık o esnda analrsın sana karşı bişey hissedip hissetmedğni ve o sırda numaranı verirsen sen bilrsn yanii:d bendne senaryo senden tiyatro, hadi kolay gelsn :D

0|0
    0|0
    • Peki yemeği sadece ona götürür gibi mi yoksa apartmana dağıtır modunda mı çünkü malum ist da kimse komşuyu tanımıyor

• evet büyük kentlerde ve çok katlı apartmanlarda genlde çoğu kişi birbrni tanımaz. O yüzden sen istediğn gibi yapablrsn, nasıl olsa diğer komşlara verip vermediğni araştırcak değil :) sen ona bir tabak bişey yap götr, belki evine davet eder, belki sana daha sonra tabağı faln getirir o esnada ya o ya da sen açılırsınız belki :)

En İyi Kız Görüşü

• evlide olabilir bilemedim adını soyadını biliyosan az çok tanıyosundur gerçi başka ortak tanıdığınız komşu yok mu

0|0
    0|0
    • Yokki İstanbul da komşuluk zor iş ve hayatımda hiç bir erkeğe yürümedim mazeretle yemek falan götürmek geldi aklıma ama zaten bende hoşlandı ise ki bakışlardan öyle anladım en mantıklı bu yol ama geri teper mi yapmassam pişman olmak ta var

• dediğim gibi önce evli olup olmadığından emin olmak gerek, sonrada dediğin gibi sanki herkese götürüyomuş gibi kek börek tarzı bişey yapıp verebilirsin gerçi muhabbet ordan ne kadar yürür bilemem teşekkürler deyip kapıyıda kapatabilir en azından buda başlangıçtır bir dahaki konuşmaya yüzünüz olur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Adını Çıkartırlar. Kartvizit Bastırmana Gerek Kalmaz.. ;)

2|1
    0|0
  • O erkek ben olamam apartmanda oturmuyorum tüh...
    onun dışında bir kız bana bunu yapsın o özgüvene hayran olurum yirim yirim ıyyyyy canım dirim:))

1|0
    0|0
    • Itici bir etki olmaz demi yani bir erkeğin bakış açısından peki mektup nasıl olmalı

• Sana facebook veya başka bir yerden ulaşamadım o yüzden numaramı bırakıyorum desen yanlış anlaşılmaz

• Bunu yapacak cesaretin varsa bana göre kendine bir zaman ayır direkt yüz yüze konuş, sonuçta aynı apartmandasınız tanışmak yanlış olmaz :)

0|0
    0|0
    • Ne yapma mı önerirsin ben master yapıp aynı zamanda çalıştığım için giriş çıkışlarım eve geç oluyorum oda geç geliyo denk geldikçe günaydın iyi akşamlar modundayız kapısına mı gideyim konuşmayı nasıl yapmamı önerirsin

• Belki iş gününden birinde izin alabilirsin sanırım master daha önemli onu boşlama :) izinli gününde direkt kapısını çal özel bir şeylere gerek yok bence çünkü zaten çocuk tuhaf olacaktır ve bir ara konuşabilir miyiz dediğinde bana göre şaşkın olduğu için hayır deme ihtimali bile yok :) bir buluşmada da istediğin şekilde konuşabilirsin. Hatta kapısını çaldığında yakında taşınacağını da söyle öyle başla işte bir daha bu fırsatı bulamam gibisinden.

• Bekarsa git kapısını çal bahaneden şeker vs iste. En güzeli bu.

0|0
    0|0
    • Ama ben 5 te o 2. Katta oturuyo ve samimiyetimiz yok 😔

• Telefon numaranı verirsen sapık olup olmadığını anlamazsın. Ama yüz yüze konuşmasından az da olsa bir şey anlarsın ;)

• bir kız bana yapsa bilemedim valla şimdi

1|0
    0|0
  • Başkasına denk gelirse bak sen şamataya.

0|0
    0|0
  • Kızlar çıldırmış olmalı

0|0
    0|0
  • yanlış anlaşılabılır..

0|0
    0|0
    • Ne yapma mı önerirsin ben master yapıp aynı zamanda çalıştığım için giriş çıkışlarım eve geç oluyo

• ONUNLA ORTAK Bİ PAYDA BULURSAN DAHA SAGLIKLI Bİ SONUC ELDE EDERSİN.
      NUMARAYI YAZMAK Bİ ÇÖZÜM AMA DOGRU OLUR MU BİLMEM

Kızlar Ne Diyor 1

• Tasindikdan sonra yap onu. En azindan hos karsilamazsa birdaha karsilasmazsn onunla :)

0|0
    0|0
    • Valla benimde aklıma öyle geldi taşınana kadar karşılaşırsak konuşmaya çalışıyım en son num koyma hareketi diyorum ama ben biran önce onunla tanışmak istiyorum ama heralde bekleyen derviş muradına eremiş olacak 😄

• Acelen varmis gibi kosarak gec yanindan ona carp omuzunla ay pardon de seninde omuzun agrinis gibi yap denenmis yontem ise yaradi :D

Benzer Benceler

Yükleniyor...