Boga burcu erkegi ozellikleri?

Boga burcu erkegi ozelliklerini bilen varmi? Ben burclara cok inanirim ve tipik terazi burcuyum

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• Ben boga burcuyum

inatcı
    kinci
    merhametli
    soğukkanlı
    ama cok sevecen ve sempatik olurlar
    espriden anlar sağlam espiri yaparlar gülmek garantidir.
    Boğazına cok düşkündür iştahına dur demez
    ama cok kıskançdır. sevdigi insana ondan baskası hatta babası bile bakmasın ister. cok kuralcıdır
    ama iki güzel söze hemen kanar
    aldatılırsa hayatını maffetmeden bırakmaz
    paraya önem vermez. keyif insanıdır
    hergün barda diacoda gezmektense evinde olmayı seven evcimen insanlardır.
    cok iyi dert ortağı olurlar
    sinirlenince gözleri hicbirseyi görmez.
    sabırlıdırlar
    herseye aniden karar verirler (saclarını kestirmeye, bir hobiye, bir işe başlamaya, bir işi bitirmeye)
    kararlarini aninda uygularlar.
    emir verirsen yapacagi şeyide yapmaz guzellikle demedem vazgecmez inadından.
    sevdigi insana cok deger verir
    tensel bir burç olduğu için cinsellik onun icin önemlidir. ön planda gelir. sevildiğini hissetmezse vazgecer ve umursamaz. yalana gelemez ve sözünden cıkılmasından nefret eder. su anlık bu kadar sormak istedigin varsa sorabilirsin

1|0
    0|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Boğa burcuyum, burçtan vs anlayan kişiler de acayip taşıyorsun burcunun özelliklerini derler ama bilmiyorum bu özelliklerin neler olduğunu detaylıca.

Tek bildim detaycı, mükemmeliyetçi ve acayip inatçı bir burç olduğu.

0|0
    0|0
  • olcaksan boğa erkeğiyle birlikte ol

0|0
    0|0
  • boğa burcuyum hiç bir özelliğimi bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • ben burclara pek inanmıyorum

0|0
    0|0
  • ben boğayım ama bilmiyorum

0|0
    0|0
  • A dan Z ye Boğayım ;)

0|0
    0|0
  • Yabancıların yaninda suskun olurlar ve acayip bir büyük var nerde ne zaman ne yaptığım belli değil çoğu kez neşeli ve espriliyiz ama her zaman öyle olamayız bazen çok soğuk oluruz neşeli ve esprili halimizden hiç bir şey kalmamıştır sinirliyken yanlız kalmayı tercih eder ve susarim çünkü ağzından çikan her kelimenin kırıcı olduğunu bilirim. Yukselenim ve burcum Boğa o yüzden boğa burcunun tüm özelliğini taşıyorum sana en çok ben yardımcı olabilirim bu yüzden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...