Kararsizim yardim lutfen?

Merhabalar 26 yasinda dul bir bayanim cocugum yok.
Gecenlerde birisiyle tanistim 34 yasinda dul bir adamla bir oglu var annesinde kaliyo (5yasinda) sizce olur mu olmaz mi?
Ama cok kiskanirim simdi o eski esiyle surekli gorusuyorlar yani oglu icin siz neler dusunuyorsunuz

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatım bende isterim hayatıma böyle bir kadın girsin yani bende ayrıyım eğer kalbine inanıyorsan yoluna devam anladın sen beni

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Hayir anlayamadim

• İyi oku o zaman ya da kıtsın geniş ol kıskançlığı unut ben mesela dünya yerinden oynasa o kadınla bir arayere gelmem ok

En İyi Kız Görüşü

• Bunda kıskanacak bir şey yok ki o kadar beraber olmak isteseler ayrılmazlardı

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence çok gereksiz bir noktaya takılmışsın. Onun yerine " ben onun oğluna annelik yapabilecekmiyim?" diye düşünmen gerekir.

0|0
    0|0
    • Oglu benim icin sorun degil basimin ustunde yeri var bende bakarim ona sorun degil ama annesi var kiskanirim kaldiramam

• Haklisin

• Normal şeyleri büyütmenin bir anlamı yok ablacım :) sen olgun birisin ve olgun düşünmenin vakti gelmiş :)

• olur neden olmasın. sevıyormusun

0|0
    0|0
    • Ilk defa bulustuk bugun su an sevgi yok

• Hayir kesinlikle olmaz vermem

• verme bencede :)(

• Görüşsün ne olacak? Artık hayatı sensin

0|0
    0|0
  • olumsuz gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...