Günlerden zindanlar biriktirdim hatırladıkça onu içlerinde hapis yatıyorum hepsinin içi ayrı zulüm bakar mısınız hakaret etmeden cevap verenler+1?

Sınıfta bir kızla uzun bir süre bakıştım sonra durup dururken benden rahatsız olduğunu duydum. Bende ona sırtımı döndüm gördükçe falan yolumu değiştiriyordum. Ama o iki hafta sonra sırtımı dönemeyeceğim bir yere oturdu sürekli. Zaten ilk haftadan itibaren karşılaşmalarımız çok arttı ve bundan gocunduğunu görmedim. Neyse o olaydan sonra 15e yakın bana baktığını gördüm. Ayrıca arkadaşının gözü de üzerimde. Sonra 3 defa takip eder konumuna düştü en azından. Yine bana en yakın ve en rahat bakabileceği 2 yerden birinde oturuyor. Ayrıca otobüste biraz yanında durdum burada da belli bir rahatsızlığı olmadı. Yine ders aralarında sanki ben çıktığım zaman çıkıyor çıkmadığım zaman çıkmıyor gibi geliyor. Olumsuz olarak belki 2-3 hareketi olmuş olabilir. Ama geçen durup dururken rahatsız olduğu için en ufak bir hareketini benden rahatsız olduğuna yoruyorum ama hiçbiri zannettiğim gibi çıkmadı. Fakat bunlar beni çok yorduğu için tekrar sırtımı dönmeye başladım ona. Bu sırada ona çaktırmadan baktığımda canı sıkkın gördüm. Ders arasında onun hemen yanındaki sıraya arkadaşla konuşmak için oturdum o da bu sırada bize doğru döndü. Yine çaktırmadan baktığımda mutlu gördüm onu ama benim oraya oturduğumu gördü mü bilmiyorum bugünde sırtım dönüktü ve yine canı sıkkındı. Ayrıca normalde sessiz biri olmasına rağmen sırtım ona dönük olduğu zamanlar derse katılımı falan oluyor kısaca sesi çıkıyor yani. Gene bazı sebeplerden dolayı sabahları sınıfta tek başıma oluyorum ve o, sınıfa girmekten çekinmiyor. Yine bu sırada yanında arkadaşı varsa geldiğini belli edercesine sesini duyurmaktan da çekinmiyor. Bu durumda artık bende onu istemediğim için empati yapıyorum ve bu yaptıklarının hiçbirini ben yapmazdım diye bir sonuca varıyorum. Neyse sizce ona tekrar sırtımı dönerek iyi mi yapmışım? Asıl soru ise bu kız ne yapmaya çalışıyor sizce?

0|0
01

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum akıl tutulması mi var nedir :) bildiğin aşık işte :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...