Birbirimize neden güvenemiyoruz?

Evet insanlarin birbirine guvencesi kalmamış neden insanlar birbirlerine güvenip yeni arkadaşlıklar edinmeye bu kadar uzak?

0|0
1114

En İyi Kız Görüşü

• Menfaat ve gereksiz korku zirve yaptığı için sanıyorum ki. Buna karşı güven yürüyüşü diye bir alıştırma denenmesi öneriliyor. El ele tutuşuyor iki kişi ve birinin gözleri kapalı oluyor. Diğer kişi de onu o şekilde gezdiriyor ve karşıdaki ki asla gözlerini açmamalı ki güveni böyle böyle öğrensinler.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden bu kadar maho yok du? insanların birbirine saygısı sevgisi vardı eski İstanbullular vardı
    iki kelime yapmak dan aciz kıro maxsimum turbo dolunca memleket çivisi çıkdı toplumu bozdular her türlü fuhşiyat karı satma uyuşdurucu teröre para taşıma bunlarda...

0|0
    0|0
    • Olabilir ama herkes aynı değil.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Herkes bir bokluk yapınca kimsenin kimseye güveni kalmaz tabi

3|0
    0|0
  • erkekler kadınlara neden güvenemiyor bilmiyorum ama kadınların erkeklere güvenememesinin çoğunlukla sebebi "BABA"

0|1
    0|0
  • Cunku teknologi sayesinde millet birbiryle yarisa girdi hep en iyisi en guzeli, eskiden mutluluk paylasmakti
    Simdilerde herkez bir koseye cekilip bilgisayar arkasinda ariyor ayni evde kimsenin guveni kalmiyo

0|0
    0|0

• Önceki insanların yaptıgı haksızlıklar ister istemez önyargılı ya da temkinli davranmamıza neden oluyor , herkes aynı olmasa da risk almaya değmez

0|0
    0|0
  • İnsanın en yakını arkasından işler çevirince güvenemiyor.

0|0
    0|0

• geçmişteki yaralar..

0|2
    0|0

• bilinçaltımız

2|0
    0|0
  • Yedigimiz kazıklardan güven kalmadı

0|0
    0|0

• Tecrübe

0|0
    0|0
  • Niye güvenelim?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Abi dikkatimi çekti yanıtlıyayım dedim şöyle bir durum var... Toplumun aslı güvensiz bir toplum senin yakınındakiler bazı olaylar yaşıyor ve güveni kırılıyor o enerji seni etkiliyor başkalarına öyle davranıyorsun etkilenip gidiyoruz toplumda olayın aslı budur genellikle kızlar güven ister yaşadığı olaylarda diğer arkadaşlarının hayattaki güven kırılmalarına neden olur.

0|0
    0|0
  • Sadece bize güvenmeyi öğretmemiş analarimiz babalarimiz

0|1
    0|0
  • "Hayatta babana bile guvenme" sozunun beynimize kazinmiscasina soylendigi bir devirde yasadigimiz icin olabilir

0|0
    0|0
  • Yanliş hata gibi seyler insana özgü seylerdir aslında bir ağaç bize yanliş yapamaz, insani öyle kabullenmek gerekir :D

0|0
    0|0
  • kim kime güvensin babana güvenme diyorlar hoş ben çok kızarım o lafa babanada güvenmeyeceksen neden yaşıyoruz demi ama kızlara diyorsan bu soruyu kolay değildir kızların güvenini kazanmak

0|0
    0|0
    • Öyle bir çabam olmadı karsilikli güveni sağlayamıyoruz misal 70 lerde evsizi ev açan milletimiz, şimdilerde birbirini evsiz birakmk için yarisiyo

• Ne kızı insandan bahsediyorum.

• Güven öyle tak diye kazanilacak bitr sey degil de ondan.

0|0
    0|0

• Insanlar değiştiği için

1|1
    0|0
  • Geçmişte yaşanan acı tecrübeler nedeniyle.

1|0
    0|0
  • Hep yalan olunca mecburen güvensizlik oluyor.

0|0
    0|0

• Çok kolpa var

0|0
    0|0
  • yediğimiz kazıklardan olabilir mi :D

0|0
    0|0

• bu devirde babana bile güvenmiceksin

0|0