Erkekler! Bildiğiniz en güzel kadın parfümü ne?

Biriyle buluşcam ve güzel bir parfüme ihtiyacım var.

Bildiğiniz en güzel kadın parfümü hangisi?

1|1
2374

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Burberry classic cok eskiye dayanmasına ramen erkeklerin cooook etkilendiği yegane parfümdür. Orjinal alabilirsen calvin klein euphoria , armani si, bulgari jasmin noir, britney spears midnight, chloe love veya see by chloe, dior addict.. Hepsi olur vala ben koku manyağıyımda👍 acık alcaksan bargellodan britney spears midnight neredeyse birebirdir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 73

• Eline geçerse şayet. Hem şişesiyle hem kokusuyla...
    www.derinmor.com/.../g011392_bz.jpg

0|0
    0|0
  • Burrbery weekend.. istisnasiz, her tene oturan ve beni cildirtan tek parfum.. muhtesem bir sey ya.. ama kesinlikle orjinali.. kesinlikle doldurma olmamali..

0|0
    0|0
  • parfüme gerek yok. en güzel koku teni hoş kokan kadındır. sadece hoşkokulu bir krem veya losyon kokusu doğal kokar ve daha çekicidir

0|0
    0|0
  • Bence boynunun arasında ki ten kokusu en güzeli hele parfümü boyunlarına sıkıyorlar oradan azcık öpünce emince ağzıma parfüm tadı geliyor iğrenç oluyor parfüm boyuna kesinlikle sıkılmamalı fondöten gibi ağza bulaşıyor sonra tadını alamıyorsun :((

0|0
    0|0
  • Ne yap yap BARGELLO'ya git!
    Ve en hoş kokuyu istiyorum de
    Bende GOLDEN DUST var 1 2 hafta rahat kalıyor kokusu üzerimde
    google amcaya BARGELLO yaz g*t at.

0|0
    0|0
  • O değilde şu parfüm satan hıbnelerın laflarına kıl oluyorum..
    -Şöyle uçucu hoş bir koku
    +Hasstr yaa (kotan kaç senın ne kadar satman lazım dıye sorduğumda içindekılerı döküyor o ayrı mesele) azsfg

0|0
    0|0
  • Her parfüm, her ciltte aynı güzelliği vermez diye biliyorum.

1|0
    0|0
  • benim bildiğim en güzel koku onun teninin kokusu parfüm dersen onu bilmem parfüm sıksada ben yine teninin kokusunu alıyorum çünkü

0|0
    0|0
  • Erkekler pek anlamaz öyle şeylerden. En cok tercih edilen diye sor sür gitsin :)
    Sadece agır koku tercih etme derim. Cok itici geliyo cok fazla parfüm kokan kızlar.

0|0
    0|0
  • Kişiye özel değişir o, fresh kokuları dene şansın artar. Hatta direkt olarak duş al, şampuanın/sabun... kokusu olsun üzerinde çok daha iyi.

0|0
    0|0
  • hiç adını sormam koklarım ben ama bir iş arkadaşımın elmalı bir parfümü var erkekleri etkileyen cinsinden miş pek güzel kokuyor :D çok kötü şeyler düşündürüyor insana :D

0|0
    0|0
  • Kadını bırak, ben güzel bir erkek parfümü bile bulamadım;)

0|0
    0|0
    • Bir bayan olarak tavsiyem hugo boss. :) ay bitiyorum bu kokuya ^_^

• lamborghini dene süper bir parfümm ama zor bulunuyor internetten alabilirsin

• Tamam melegim teşekkür ederim bakacağım 100 lira'nin üstü ise almam

• Parfüm kullanmayan hatunu tek geçerim :)) ama böyle şekerli bir koku var, o olduğu zaman da beğenmiyor değilim hani :)

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum da o kadar pahalıya kaçmazsın herhalde ;) pahalı da olsun dersen yazayım ismini git al :)

0|0
    0|0
  • tek gecerim... channel chance... bayılrımmm ve herkes bayılır.

0|0
    0|0
  • kadın parfumunu erkekler nerden bılsın zaten bılen adamdan da uzak dur derım cunkı muhtemelen o butun hatunlara oynuyordur anlatabıldımmı

0|0
    0|0
  • Hipnotik pozişın diye okunuyor ama yazılışına bak istersen :D

1|0
    0|0
  • bir bayan gecenlerde bir yorum yapmisti aklima geldi biz osurunca cikolata kokuyo demisti parfume ne gerek var :))

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşımın bir parfümü vardı dishy miydi neydi
    bildiğin afrodizyak etki yapıyo.. Davidoff un parfümleride çok güzel..

0|0
    0|0
  • Ten kokusu en güzel parfümdür bence. (iğrençleşmeden elbette)

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    53

Kızlar Ne Diyor 22

• Kiz senin yerinde ben olcam giderim açık parfüm satan bir parfümcüye koklaya koklaya bulur standi boşaltır gelirim al yanına şişeyi de fırsat buldukça sık :) ne para vercen o kadar :) bide bu aralar hipnotic hoşuma kaçıyor :)

0|0
    0|0
  • Canım arkadaşlar cok ucmuslar. dedikleri parfumlerden iclerinde cok hoş olanlar var. ama daha ekonomik bisey ararsan şiddetle sparkle in Paris tavsiye ederim. bayilmazsa yaz burdan ben burdayim ;) okadar dyrm

0|0
    0|0
  • Armani si !! Bunu kullan ! Kesinlikle harikaaa :)
    Kendim kullaniyorum bunu ve cevremdeki herkes
    Bayiliyorrr bu parfumee :)

1|0
    0|0
  • Ebnce victoria secret guzel. Ve incandessence. ya da ne bileyim gucci flora. Coco channel. Bunlar favori

0|0
    0|0
  • Armani si fenaa tek eşime sıkıyorum o derece :)))))

1|0
    0|0
  • canım süper bir konu açmısın yanii senin sayende bilmiş oldum escada olabilir seksi graffity chanell chan olabilir

0|0
    0|0
  • Ben parfüm sevmem bana göre en güzel koku Sevdiğime sarıldıktan sonra üzerimde kalan kokudur :)) ;)

0|0
    0|0
  • Guerlan idylle pek bilinmez ama cicek kokusu sevenler icin harikadir

0|0
    0|0
  • Boss night women, one million lady , calvis klein women, guess

0|0
    0|0
  • avon -wish of love :D

0|0
    0|0
  • gucci flora

0|0
    0|0
  • Hacı yağı, selin kolonyalari

1|0
    0|0
  • Giorgio Armani Si

0|0
    0|0
  • Ben bile bilmiyorum

0|0
    0|0
  • en iyi hangisini taşıyorsan onu seçmelisin

0|0
    0|0
  • For away gold.

0|0
    0|0
  • 212sexy ama orjinalini 😃

0|0
    0|0
  • Erkek degilim

0|0
    0|0
  • escada magnetism

0|0
    0|0
  • Bence bir kadının en güzel kokusu kendi kokusudur.

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    2
Yükleniyor...