Bu kizin bana numarasini vermeme sebebi nedir sizce?

Arkadaslar merhaba, ben veli.
Direk konuya girmek istiyorum, ben bir okuldaki bir kizdan hoslaniyorum ve kendisinle yaklasik olarak 3 yildir tanisiyoruz. 3 yildir tanismamiza ragmen sadece son bir yildir sosyal medyadan yazisiyoruz. Okuldada karsilasiyoruz bazen ama muhabbetimiz 2dkdan fazla sürmüyor:) Facebookdan daha uzun uzun konusuyoruz kendiside fotograflarimin hepsini begeniyor bazen yorum bile atiyor ve gecenlerde sonunda cesaretimi toplayarak numarasini istedim. Ilk basta okumamis gibi yaparak konuyu degistirdi sonra yine sordum bu seferde vermesem kizarmisin, tüm okul sana numarami verdigimi konusur dedikodu cikar ayrica ben numarami vermekten pek hoslanmam gibi seyler demeye basladi bende konuyu kapattim orda. Gecen hafta ise bir deftere ihtiyaci olmus ve o defterde kankamda vardi onada haberlesmek icin numarasini vermis. Hani kankaminda pek cekici biri oldugunu da söyliyemem kendi halinde birisi ama bana numarami vermekden hoslanmam diyor ve ona numarasini veriyor - kafam cok karisti acikcasi. Herneyse bu kizin bugünde isi düsmüs bana, kankamada demiski onun numarasi yok bende ona söylermisin diyerek kontakt kuruyo benle. Sizce neden böyle yapiyor? Hedefi ne? Bu kizlari bir cözemedim gitti :) Cevaplarinizi bekliyorum

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Kankandan hoşlanıyor, senin sayende de onunla muhabbet kuruyor olabilir mi? Yak farları :)

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • hayir imkansiz bunu biliyorum :) cocuga geri bile yazmiyor zaten o olaydan beride hic konusmamislar ama numarasini vermis iste.

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim direkt aradan çekil o kızı görünce yolunun değiştir ve kesinlikle muhattap olma ve sallama yüzüne dahi bakma

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • kac kez denedim yapamiyorum, bazen kendisi geliyor okulda naber nasilsin falan diyor ama o kadar yani ne daha fazla konusuyoruz ne daha az.

• anladim, vur kac taktigi gibi birsey diyorsun yani :)

• kardeşim bu kız seni kullanıyor zaten
      komple kaçacaksın bu kız ile senin işin olmaz
      bunu yapmaz isen kendin üzüleceksin
      bırak çek kendini içi içini yesin öğrenmek istemesin kesinlikle hep kaç

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızı seviyomusun

0|0
    0|0
    • seviyorum diye bilirim.

• ama ya beni istemiyorsa..

• Istemese konuşmaz ama seninle