Bir erkeğin ilk buluşmada duymak istediği şeyler nelerdir?

ilk buluşmanın sonunda erkek o malum soruyu erkenden sorar
-beni nasıl buldun
-daha ilk buluşmadan ne duymayı bekliyorsun ki?
-bu yaşına gelmişsin bir erkek hangi sözleri duymayı bekler bilmen lazım.
-...

***hakkaten bilmiyorum beklediğiniz bir takım sözler var mı gerçekten? bu yaşıma geldim bilmiyorum da ben

0|0
014

En İyi Erkek Görüşü

• Duymak istediğikleri değil hissettikleri önemlidir. Bu kadınlar için de geçerli. Öncelikle samimi olmak gerekir, yapmacık olursan sen kaybedersin çünkü zaten zamanla ne olduğunu anlayacaktır.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Ufak dokunuşlar
    Eğer ondan etkilendiyseniz konuşurken ona dokunun. Tabii ki abartıya kaçmadan. Konuşurken ona yakınlaşın ve dizine ya da omzuna dokunarak onunla ilgilendiğinizi hissettirin. Eğer tam tersine ondan hoşlanmadıysanız, o konuşurken ondan uzak durun ve mesajı almasını sağlayın.

Üzerinizde kırmızı birşeyler olsun
    Genellikle kırmızı renk aşkı ve romantizmi çağrıştırır. Bir çok erkeğinde kırmızı giyinen kadınları daha çekici bulduğu bilinen bir gerçek. Tabii ki bu tepeden tırnağa kıpkırmızı giyinmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Üzerinizde kırmızı bir şey olması yeterli. Mesela kırmızı bir aksesuar, çanta, oje, ayakkabı veya kırmızı tonlarında bir ruj yeterli olacaktır

Kadın ve erkek arasındaki fark yüzyıllardır tartışma konusu. Düşünce yapıları birbirinden oldukça farklı olan kadınlar ve erkekler, birbirlerinden ne kadar şikayet ederlerse etsinler, birbirleri olmadan da yaşayamazlar. Ancak konu ilk buluşmaya geldiğinde, detaylarda kaybolan biz kadınları son derece düz yaklaşımlarıyla zaman zaman çıldırtan erkeklerin de bazı beklentileri olabileceğini unutmamalıyız. Peki neler olabilir bu beklentiler?

İşveli bir eda, ince espiriler
    İlk buluşmada her iki tarafta birbiri hakkında bilgi edinmek ister ama erkekler sizin gittiğiniz okulla ya da nereler de oturuduğunuzla fazla ilgilenmezler. Eğer ilk buluşmada onu etkilimek istiyorsanız biraz işveli olmalı, dozunda ve yerinde espiriler yapmalısınız. Anlattığınız şeyler hem sizin hakkınızda fikri olmasını sağlamalı hem de onu güldürmeli.

1|0
    0|0
    • Güzel anlatmışsın

• Kadın tarafından bakıldıgı için ole yazıyo sen bayan degilmisin

• neyse boşver. konuyu hiç anlatamamışım.. flört etmek böyle erkeği coşturalım beğendirelimden ibaret değil.. bunu yazan kadın da heralde her buluşmayı katedmemiştir. beğendiği erkeği anlatmış olmalı

• Geçmişinin temiz olması ADAM olan bunu sorar. Bunu merak eder. diğerleri gelir kullanır giderrr...

0|1
    0|0
    • gbtenle git diyosun

• ne biçim tabirler bunlar ya. nasıl bir taşkafalık.. o eskort dediğin de insan evli barklı iş karıştıran insanları da gördük. sorsan gözünü kocasında açmıştır. doğrudur da eyvallah ama her şey o kadar değil işte. özünde pislik varsa elbet gün yüzünde çıkar. sen evlenirsin temiz geçmişiyle senden sonra kirlenir o geçmiş. yapacak bişey yok. evlilik kumar gibi eğer bu kadar sığ bakarsan çok başın yanar inan bana

• Bana kadar TEMİZ GELSİNDE . bende sonra kirlenmesinde benim payım vardır . AMA BENDEN ÖNCEKİSİNDE onun namusszuluğu vardır. iyi gnüler.

• Bir tanesi sen nereden çıktın demişti. :D

Verdiğim cevabı hala unutmam.

0|0
    0|0
  • Öyle mal sorular soran erkeklerin varlığını da senden öğrenmiş oldum

0|0
    0|0
    • daha neler neler. bak bunu dinle devamını
      -çok bencilsin. sadece senin duymak istediklerin mi önemli?
      -sen bilirsin benim teklifimin tekrarı olmaz.
      (oha bu ne özgüven )

• benim birinin beğenmesine muhtaçlığım yok. eğer o kişi önemli olmaya başlarsa beğenilmeyi o zaman isterim. kişi kendini bildikten sonra ihtiyaç duymaz. beğendiysem belli de ederim olur bişeyler. sevgili yapacam diye yalakalık yapacak değilim

• Neden üstüne alındın? :)

• Ben utanmamasini isterim

1|0
    0|0
  • Biraz daha adam olabilirdin diyebilirdin elemana

0|0
    0|0
  • eğlendim tekrar görüşebiliriz kafi dir

0|0
    0|0
    • beni eğlendirdin gibi algılamaz mısın.

• nesi kötü anlamadım hoş vakit geçirmek anlamında ben 2 türlüde kötü düşünmen * öküzlük yapıp beni nasıl buldun diye sorup iyi cevap almayyı beklemem

• benim hoşuma gider birine böyle bir his besleyim ve bunu ona söyleyim. güzel bir an sonu da güzel noktalanır. yanlış düşünmezse sorun yok. tşkler

• Sütyen numaran felan işte.

0|0
    0|0
  • Onu beğendinmi beğenmedinmi onu söyleyebilirsin :)

0|0
    0|0
    • ya beğendmiştim de bu konuşmasından sonra bencilliği ve ukala tavırları rahatsız etti açıkçası

• üzülme genelde öyle olur :D

• Yapmacık olma yeter

0|0
    0|0
  • normal sohbett iyidir sonra açılırsın ztnn

0|0
    0|0
  • Benimle yatarmisin ladini duymak isterim

0|0
    0|0
    • onu kelimelere dökmek itici bişey değilmi ya. senin yerinde olsam ve bir kadın bana bunu dese anında soğurdum o kadından

• Yatayimda soğuk olsamda olur sonra

• fazla olmamak kaydıyla erkeğe yönelik iltifatlar zekisin tatlısın komiksin güçlüsün gibi. uygun anda kondur iltifatları.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...