Nasıl dikkatini çekerim bu adamın, taktik lütfen!?

Okulun son sınıflarından aşırı derecede yakışıklı dolayısıyla aşırı özgüvenli olan birinden hoşlanıyorum. Sadece sabahları görüyorum son sınıf olduğu için pek dışarı falan da çıkmıyor. Normalde pek kızlarla ilgilenen bir tip değil ama geçtiğimiz aylarda bana bariz olarak baktığını, sürekli yanımdaki masaya oturduğunu, anlattıklarımı dinlediğini gördüm. Ben yokken de bizim masaya var mıyım diye baktığını görmüş arkadaşım.

Ama adam aşırı burnu havada biri, yaklaşmak neredeyse imkansız. Bazen çok yakın davranıyor bazen hiç iplemiyor. Ben baya hoşlanıyorum ama zaten çok nadir gördüğüm için nasıl sohbet kurarım bilmiyorum. Ya da ilgisini tam olarak nasıl anlarım ne yaparım..

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Onun icin sadece bir ezik gbisiniz ve bunun degismesi imkansiz bos yere hayal kurmayin.

0|0
    0|0
    • Sebep nedir? Güzel veya çirkin olması onun için hiçbir şey farkettirmiyor çünkü kimsee bakmıyor, ben tarihe geçebilirim bu kadar ilgisini belli etmesi bile mucize oldu. Onun yanına yakışacağımı da düşünüyorum. Ama sanki onu tutan bir şeyler var gibi birinden hoşlansa bile gidip konuşmuyor asla. Nedir sebebi?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...