Artık şu saatten sonra olmaz mı?

merhaba arkadaşlar bir sene falan önce bir kızdan haşlanmış ona teklif etmiştim oda daha çok erken kimseyle birşey düşünmüyorum demişti fakat peşinden koşturmak istemişti bendede bazı sorunlar vardı olmadı konuşmadık sonra uzun zman sonra tekrar konuşmaya başladık bu sefer konuşunca sen benim için iyi bir arkadaşsın dedi bende yanlış anlamışım falan deyip özür diledim o da sen burada tanıdığım en iyi insanlardan birisin dedi şimdi ne yapım cidden olmazmı artık şu saatten sonra olmaz mı ne yapımmmmm ne olur bir akıl verin ya

Güncellemeler:
Yaa lütfen biri bir akılda bulunsun
Ya bir kaç kişi daha yorum verse aklımı biraz yoluna koydum
Bir yardım edersenizzzzzz

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence olmaz değil kesinlikle. Sonuçta şu an arkadaş olmanız ilerlemeyeceği anlamına gelmez ki bence ona olan yakınlığını biraz belli edebilirsin surekli yanında ol mutlu et onu

0|1
    0|0
    • Ama şöyle bir durum var teklif ettikten sonra konuşmadığımız dönemde bana karşı bir adım atmıştı fakat benim ailevi problemden dolayı ayıracak vktim yoktu uzun zman geçti acaba cidden arkadaş olarak mi görüyor bir de şu var bu sıralar pek ilişki istemiyormuş arkadaşlarından falan duydum bende hani beni kötü bilmesin yılışık falan diye uzak duruyorum şimdi yanlışmı yapıyorum

• Çook saol

• Ricaa ederiim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...