Bir çocuk var yardım lütfen?

Şimdi bu çocuk benim arkadaşım aramızda iyi ve büyük ihtimal benden hoşlanıyo. İki sorum var 1 benden hoşlandığını nerden anlarım 2 erkekler en çok neye sinirlenir ve kıskanır

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Başkasının espirisine gülüp başkasıyla konuştuğunu görürse kıskanabilir. Başka bir takımı tuttugunu veya başka bir partiyi tuttugunu bastırarak söylersen kızabilir.
    seninle ilgileniyorsa ve ilgilenirken sana karşı cümle kullanıyorsa hoşlandıgını dile getirebilirim.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Gözlerine bak. ve ne hissettiğini düşün ve emin ol karşındaki de sana öyle bakıyor. Gözler kalbin aynasıdır

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• 1. Eger seninle çok ilgineyorsa sürekli bakiyor bulunduğun ortamlarda olmak istiyorsa büyük ihtimal hoslaniyordur.
    2. Senin başka erkeklerle yakin olmandan oturu kiskanabilir. Trip atman küfür etmen bakimsiz olman sinirlendirir :)

1|1
    0|0
  • Sadece samimi olarak ve içten bir şekilde gülümse. Sinirlenme kıskanma konusunda da geçmişinden veya başka bir erkekten bahsetme belli etmese de hem kıskanır hemde içten içten sinirlenir ayrıca karşılaştırma kesinlikle yapma ;-)

1|0
    0|0
  • onun gözlerinin icine bakman yeter anlarsın
    sinirlenme kisiden kisiye degisir bilemezsin ama bir erkek sevdigine herzaman deger verir ve kıskanır

1|1
    0|0
  • Baska biriyle konusman kiskandirir. Hoslandiginida her karakter belli etmez

1|1
    0|0
  • 1 gözlerine baktığında sana karşı gülen iki göz görüyosan hoşlanıyodur 2 kıskandır her zaman işe yarar :)

1|0
    0|0
  • git deki seninle sevişmek istiyorum. sende kurtul çocokta kurtulsun şimdiden yapmayı düşündüğün triplerden

0|0
    0|0
  • Pipin kisa mi dersen kizabilir :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzatmaya gerek yok net ol

1|0
    0|0
    • İster istemez çekiniyorum

• En fazla ne kaybedersin ki? Eğer resdediliesen bile iki gün sonra hiç birşey olmamış gibi devam edersiniz..

Yükleniyor...