Gözlerinin içine bakmak?

Hiç tanımadığınız birine bir mekanda otururken yani herhangi bir kafeterya da otururken gözünüze hoş gelen birinin gözlerinin içine bakarsınız ya ve bundan ileri gidemezsiniz. İşte bu bakışmadan sonra nasıl ileri gidilmesi gerekiyor? İlla ki bu durumla karşılaşan olmuştur.

Güncellemeler:
Kimsenin başına gelmemiş anlaşılan :-S

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Peceteye numaranı yazıp ver asdfghk:))

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Yapıldı mrk etme ama yaklaşık 10 sene oldu onu yapalım geçti artık o zmnlar ;-)

En İyi Erkek Görüşü

• Elindeki birşeyi onun çevresinde düşür.
    alırken kıza bak ve dikkatimi çekti deyip
    dikkatini çekecek bişey söyle
    mesela küpen güzelmiş, saçların bakımlı ve kırık yok gibi basit ama ilgisini çeken cümleler kur. sonra kendini tanış adını söyle ve gerisi sende.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Denen di :-) güzel bir teşekkürden sonra bir telefon geldi ve mekandan ayrılmak zorunda kaldım ve bende nasip değilmiş dedim ;-)

• Telefon gelmeyeymiş iyimiş

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok karşılaştım bu bakışlar genelde rastgelen bişey ilerisini düşünmek için aşırı erken bunları yapmak ıcın yanı gözgöze gelmek yetersiz kalır genelde

0|0
    0|0
    • Benimde başıma geliyor evet ama işte orda ki ilk tepki önemli

• Yok zaten öyle bir kere bakmadan sonra değil bu mesela 1 saat boyunca oturduğun yerde sürekli bakmak yoksa diğer türlü zaten bir anlamı yok.

• Onun yanına git :) yalnzsa oturablrmıyım falan de tanışmak istedgnı soyle zor degıl bence cok kez denedım :))

Yükleniyor...