Erkekler birinden hoslanmasaniz ilgi duymasanz bakarmisin uzun uzun gozlerine?

birinden hoslaniyorum ve ben ona her baktiigimda oda bakiyor gozlerime uzun uzun sadece bakiyor ama
konusmaya gelmiyor
ERKEKLER sizler birinden hoslanmasaniz ilgi duymasaniz bakarmisinz ona uzun uzun durus olun ama

ortak arkadaslrimizda var aslinda

0|2
17

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşlanıyorsam bakarım aksi takdirde işim olmaz :) Bakıyorsam gider konuşurum, öyle bak bak nereye kadar :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • haaa iste bende bunu anlamiyorum keske herkes senin gibi dusunse salaklar bak bak gercekten nereye kadar

• İki arkadaşım bir kafede iki kıza tutulmuşlar ve yaklaşık 2 aydır aynı kafeye her gün gidiyorlar, kızlarla bakışıp geri geliyorlar.. Bu olay daha ne kadar sürecek bilmiyorum ama benim kafam almıyor bunu ben en fazla 2 ya da 3. seferde gider konuşurum dayanamam zaten :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendin hakkında fikirlerini öğren ortak arkadaş yardımıyla

0|0
    0|0
    • arkadaslr bir ise yaramiyor beni sapigin tekiyle tanisirdilar ama ona gelince kimse yok

• oylmi dersin hemde uzun uzun bakiyor gozlerimin icine

• evet seviyo gözüne bakıyosa

• Bakmam.

0|0
    0|0
    • oyle m dersin peki senc bunun niyeti ne

• haah peki sonucc :( husran yine :D

• Hah şöyle gül. :D

Bir an düşündüm de karşımda güzel bir bayan olcak azıcık bakar gider konuşurum. En fazla tepkisini öğrenirim.

• Kız Güzelse eğer gözlerimle yerim onu :)

0|0
    0|0
    • demeki bir sey hissetmesen de bakarsin
      peki guzelse ona yanasrisin?

• cok zarar gelir bak simdi ben bundan 3 sene once biriyle flort esiyordum flordumuz tam 1 sene surdu o bakiordu ben bakiyordum adam artik beni gormeden yapamiyrdu bir ogrendim nisanlymis biraktim pesini sonra bnu ogrennce ama o hala bakiyordu

• Sevdiğim kızın yanında tabi ki bakmam sevdiğim kız yanımda yokken bakarım ama asla ileri gitmem yani sevdiğimi aldatmam

• Bakarım. Mimiğine kadar ezberlerim.

0|0
    0|0
  • Gözlerine mi?

0|0
    0|0
    • evet hemde derin derin bakiyor oyle boyle degil ama bende cok bakimliyim

• Bakimliyim diosun. Güzel e herkes bakar. sevdigi anlamına gelmez

• ben bakarım bana bakana kadar. yerım gözlerımle

0|0
    0|0
    • hahha iste ilk nerde basladi ben disrda arkadasimla onusuyordum arkadasim gitti buda kapinin onunde arkadaslriyla konusoyrdu beni gounce derin derin ben ona yaklasana kadar bakti o kapitan gececektim ondan

• sonuc 0 yine hep oyle oluyor kimle bakisrsam yok olmuyor olmuyot oyle oluncada ozguvenimi kaybediyorum :(((((((((((((((((((((((((

• keybetme yaa kıyamam =( devam et doğru yol bence. gözler duyguların aynasıdıdr. gözlerdir kalpten damlayan duyguları yağdıran.

Kızlar Ne Diyor 1

• bakmazlar

0|0
    0|0
    • peki sence bu benden hoslaniyor mu?

Yükleniyor...