Toplannn.. Kız tavlama teknikleri?

Arkadaşlar sizce bir kıza nasıl yaklaşılmalı. nasıl muhabbet kurulmalı?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• kovboyluktan sıkıldın mı

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Aynen kardeşim :) okuduğum bölümde hiç kız olmaması canımı sıkmaya başladı :)

• Şimdi benim görüşüm, 5 6 ay alt yapı yap. Kendini çevreye iyi tanıt. Giyim kişisel bakım felan yönel, boş zamanlarında fitness felan spor yap bunun yanında okul klüplerine gir ama herkesle mesafeni yerinde tut kızlarla derin konulara girme ama bu çocuk iyiymiş izlenimi bırak (karakter, davranış felan). Sonra da hedefe yönel, konuşmaya başla.

• Gayet mantıklı :) eyvallah

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• seksle yaklaşma sakın iğrenç, öyle çok güzelsin çok mükemmelsin deme klasik olma yani, zaten ona büssürü kişi bunu söylüyodur klasik davranma senden güzel bir sözcük duymak için can atsın :)

0|1
    0|0
  • memelerine bakmaktan kendimi alamıyorum de

tav olmak isteyen bir kız bulamadıkça ne kadar taktik teknik de bilseniz boştur

0|0
    0|0
  • Ahahah:)) seks istiyorum de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Doğal, samimi, içten, güleryüzlü, esprili, temiz, nezih, pak, yakışıklı, zengin, uzun boylu, siyah saçlı, güneş gözlüklü,:) il (kendimi anlatmaya başladım ya la ;)

0|0
    0|0
  • Saç ektir kızlar kendiliğinden gelirler sana ;)

0|0
    0|0
  • Mekana göre degsr

0|0
    0|0
    • mekan farketmez aklındakileri yaz bakalım bilgimiz olsun :)

• Boyle yerlerde aksama kadar takilip eve tikilirsan olursn tabi cik biraz arkads ortamını genslet cafeye git sinemaya git daha busuru farkli etkinli var bro

• kanka bizdeki sıkıntı ne biliyomusun. " 4 kişiyiz ooo hadi okey atmaya :D " bulunduğum mahallede kız kıtlığı var zaten :D he bide ırkçılık gibide düşünmeyin lütfen. %70 doğulu olan bir mahalle :)

• karşısında Taşaklarını kaşı :)

0|0
    0|0
  • ben biliyorum. guzel bir bayanin yanina git ve deki :
    pardon bağyan bir bakarmisiniz , sizle sevismem gereken bir konu var. De
    ben denedim. oldu :D

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...