3 aydır bakıstıgımız bir kız var. simdi yakin bir arkadasim ben de kesiştim onunla diyor. kafam karisti ne yapmam lazim?

Kizla uzun suredir bakisiyoruz hatta gulucuk attigi da oluyor. bugun samimi bir arkadasim bana o kiz bana da bakti ben de kesistim dedi pek takilma imasnda bulundu. sizce dogru mudur ne yapmaliyim

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Bence kız birinize bakmış ikinizde üstünüze alınmışsınız.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Olabilir ama ben otobuste falan karsilastigimda bana gulucuk atmisti onun disinda ben ona baktigimda arkadasinin biri sırıtıp onu uyarmsti. sence durum ne

• Kız %70 yollu

• Bilemem orasini da boyle tip kizlara pek rastlamadim ben. amac ne burada? Ve ben ilk 1 ay hic bakmamistim kiza

En İyi Erkek Görüşü

• dostum kizma ama 3 yil kesişmek nedir ya? git bir selam. ver konus sohbet et.
    Şaban gibi : aha güldü kesin verecek
    diyerek devam edersen kizi kaybedersin.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • 3 yil degil haci 3 ay...

• Mevzuyu anladn mi sen kardesim. kkiz benimle bakisiyor arkadasim bana da bakmisti o diyor. nasıl konusurum bu durumda

• 3 ay beklemicektin. Yok ben baktim yok o bakti. bakmakla bir b*k olmaz

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Baştan kokan bir durum sonu hayırlı biter mi bilmem dikkat et.

0|0
    0|0
    • Daha hic bakmasam mantikli olur dimi en dogrusu sanirim

• Kiza gidip sen bana mi bakiyosun diyemem dimI :)

• Hayır odun gibi dan diye soramazsın tabiki herşeyin usulü vardır dimi :) Ama özel bir randevu da bunlara en azından birazda olsa giriş yapabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla hacı söylediklerine göre kız kasap çıkmış herkesi kesiyormuş pek ümitlenme :D

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...