Çok heyecanlıyım?

Bugün okul çıkışı bir çoçukla buluşucaz ben bundan uzun zamandır hoşlanıyorum ve çok popüler ve yakışıklı biri müzik zevklerimiz falan çok benziyor benimle tanışmak istemiş. Çok heyecanlıyım ya böyle durumlarda hep kendimi rezil edecek şeyler yaparım dilim sürter konuşamam kızarırım ya ben bunları nasıl engelliyebilirim bilmiyorum sizce nasıl davranayım güleryüzlü olup herşeye güleyimmi? doğal olun derseniz hiç konu açamam öyle köşede otururum yani

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer böyle düşünüp kendinin sıkarsan ne konu bulursun ne düzgün davranırsın ayrıca diğer arkadaşların dediği gibi durmadan konuşması gereken o değil yoksa çok sıkılır sana önerim en sevdiğin kankinle buluşuyo gibi rahat olacan akışına bırak çocuk kafana göre biriyse hoş vakit geçirirsiniz bu şekilde bana göre :)

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• lise mi lise kaçsın peki? yasın cok mu küçük ilk ilişkin mi olucak daha mönce kımseyle cıkmadın mı

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • 16 yaşıdayım ama o 18 daha önce çıktım fakat ben o çoçuğa uzaktan bakardım yani o çok popüler şimdi bilemiyorumda amacı farklıda olabilir

• hayır gerçekten olmadı hiç bir erkekle temas çünkü istemedim yani boyum 1.56 çocuk 1.75 falan :(

• umarım dogruyu söylüyorsundur. çnkü ben simdki kızları görüyorum sende göruyorsundur cogu dipte köşede elletiyor öpüşüyor sen el ele bile tutmamışsın cocuk cok sanslı ben tekrar tebrik ediyorum cok temiz bir kızsın ve diger kızlardan farklısın umarım o cocukta bunu farkeder ve canını sıkmaz bol sanslar güzelim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet, doğal ol. :) Kendini kasarsan veya tavsiyelere kulak asıcam diye düşünürsen falan daha kötü duruma gelirsin. Sen gerekirse öylece otur, hoşlanıyorsa ondan da hoşlanacaktır.

1|0
    0|0
  • Senle tanışmak isteyen o sen karışma sadece doğal davran zaten konu açmana gerek yok susmadan konuşması gereken o

1|0
    0|0
  • bak hep susarsan o da susar ve ne moron kız konuşmuyo der. neşeli ol sevimli ol yakın otur ona.

0|0
    0|0
    • sonra çok sulu falan demezmi

• oha olimpos ama kumlucada okuyorum dediğim çocukta kemerden ama oda kumlucada okuyor

• vallaha mı =) tesadufe bak =) askerlık yaptım kumlucada 12 ay. cezaevınde. Kumuca karakolundaydım adlıyenın yanındaki. kumluca çok güzel ufak bıyer ama aşna fişne de çok olan bıyer =) e ne yapmayı düşünüyorsun peki.

• Sen açma konuyu bırak o açsin sen sır küpü ol biraz gizemli kızları severim ben mesela. Biraz merak etsin seni. Erkeklere kolay lokma olmadığını gösterirsen hayranliğin artar ;)

1|0
    0|0
  • akisina Bırak
    dusundukce sahada sapitirsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendine güven biraz populerse napalim onuda allah yaratti ah bu kizlar

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...