Ben safım pek anlamıyorum, bu evlenilebilecek biri mi?

Daha önce bir evlilik yaptığım halde hiç sorun etmedi. Kişisel olarak da baya anlaşıyoruz. Duygusal bir adam. Etrafımda fır dönmeye başladı. Buluşmaya vaktinde gelmek için koşuyor 1 dakika dahi bekletmiyor. Sabahtan akşama kadar konuşabilmek için uğraşıyor. Bana çok samimi biri gibi geldi. Yani aklımdaki soru işaretlerini giderirken kalbimde kötü bir his kalmıyor. Hani hissedilir ya. Maddi durumu iyi değil ama, sıkıntı yaşayacağız diye tedirginim ama içim ısındı sanki. Bir de aynı boydayız. 160 o da. Bu sorun olur mu? Hm bir de önceki evlendiğim kişi erkek değildi. Yani evlenene kadar elime bile değmedi. Evlendikten sonra da birlikte olamadık. Hep kaçıyordu annesine filan. Cinsel sorunları vardı. Buna buluşmada dikkat ettim. Böyle değebilmek için fırsat kolluyor. Hatta bana çaktırmadan dudaklarıma filan bakıyor ben bakar bakmaz gözlerime bakıyor. Erkek olduğunu buradan anlayabilir miyim acaba? Gerçekten nefsi olan erkek böyle mi yapar?

Güncellemeler:
arkadaşlar ailemle filan tanıştı. çevresine ailesine haber verdi. başka bir niyet olmadığından emin olabilirsiniz. zaten müsade edecek biri değilim. bunu göz önünde bulundurarak yorum yapmanızı rica ediyorum.

0|0
224

En İyi Erkek Görüşü

• Bence dul olduğun için sen ona cinsel anlamda yaklaşmamalısın. Çünkü bizim Türk erkeklerinin dul kadınlara bakış açısı tamamen cinselliktir neredeyse. Eğer niyetin gerçekten evlilikse, sakın evlenmeden önce onunla cinsellik yaşama ya da o tarz bir sinyal verme. Çünkü eğer onun da niyeti seninle evlenmekse, bunu zaten sorun etmeyecektir Ama niyeti seninle bir şeyler yaşamaksa, zaten bir süre sonra istediğini alamadığı için sıkılacaktır.

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • tamamdır teşekkür ederim. başka bir şey yaşayamayacağımızı biliyor da fazla deli dolu biri. belki de ondan böyle davranıyordur.

• ondan mı ısrar ediyor yani sizce de :)

• Yani kesinlikle çok önemli bir etken olduğunu düşünüyorum. :))

En İyi Kız Görüşü

• ofsunn off

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Sen o cinsellikten kaçan adamla evlenmeyi nasıl başardın, ben bunu merak ettim daha çok. Sen dul da sayılmazsın ki bu durumda, kağıt üzerinde olmuş o resmen. :)
    Diğeri de herkese haber vermiş ailenle tanışmış falan, ciddi gözle bakıyor gibi. Ayrıca 1.60 boyunda bir adamın kendine eş bulması zordur, biraz da ondan sanırım o kadar istiyor. :)

0|0
    0|0
    • nasıl başardığımı ben de bilmiyorum :-)) pek de dul sayılmıyorum. bu son cümleniz dank etti yalnız. şu şartlarda pek uygun gibi de değilim ona. kendi de dedi zaten. sen bana fazlasın dedi. peki ben napmalıyım şu durumda? zaman mı tanımalıyım? bitirmek de pek istemiyorum eve gelir gelmez tekrardan özlüyorum. acayip bir enerjisi var. iki arada bir derede kaldım :-(

• Arkadaş kalmaya devam et o halde bakalım daha neler diyecek. :)

• tamam, teşekkür ederim :)

• erkek dediğin kadının dudağınada bakar gözünede kaşınada saçınada yanağınada yanındayken bile seni ister hayal eder nefs le alakalımı bilmiyorum ama birlikte olmak istiyo olabilir :))

0|0
    0|0
    • yok başka niyet olamayacağını çok iyi biliyor. direk evlilik niyetiyle görüşüyoruz. sizce nasıl biri?

• :-))) bir bayan için cidden korkunç bir durum. siz nasıl kız çıkmaz diye korkuyorsanız ben resmen erkek çıkmaz diye korkuyorum. :)

• benim öyle korkum yok allaha şükür kız ya da kadın sorun değil aşk olsun yeter beden ikinci sırada kalır ama o an tabi zürve yapmak gerek yani :))

• 0|0
    0|0
  • bence erkektir. türkiyede kac tane boyle insan var ki.. o diger eski evlendiğinde niye evlendi o zaman ki :)

0|0
    0|0
    • muhtemelen çevresi farklı düşünmesin diyedir. benim hayatımı yaktı. sonra ben de çevresine duyurdum. boşuna evlenmiş oldu :-)

• :) ne dedin çevresine ya. niye intikam alıyorsun adamdan.

• o benim çevreme benimle ilgili yalanlar söyledi. ben onun çevresine onunla ilgili doğruları :-)) bir de insan gibi durumunu anlatsa sorun etmezdim. sakladı, beni suçlayarak kendini kamufle etti.

• Bence sen evlenm.. Hiç hemde. Birincide akillanmamissin anlasilan

0|0
    0|0
    • ne açıdan? inanın yorumlara ihtiyacım var o yüzden konu açtım.

• 1.60 boyuyla kız bulmuş hele de güzelse kaçırır mı? Kaçırmaz.

0|0
    0|0
    • çok beğendi, ailem de farkında. gözünü alamıyor. şimdi üstüme düşüyor değer veriyor diye evlensem diğer şeyleri görmeyip, sonra normal bir erkeğe dönüştüüğünde napacağım değil mi? garantiye aldıktan sonra böyle davranmayacak elbette. kafam çok karışık :(

• Daha önceki evliliğini ve adamı anlattıysan daha da hoşuna gitmiştir. Sonradan değişir mi onu da sen tahmin edeceksin.

• yok durumu detaylarıyla bilmiyor bir şey sormadı öncekiyle ilgili. yani her halükarda tanımam lazım o halde. kestirip atmayayım hemen.

• ne istediğini bilmek seni istediğine gitmekte olgunlaştırır

0|0
    0|0
  • Önceden evlendiğim kişi erkek değildi diye bir cümle mi gördüm ben orda?

0|0
    0|0
  • çakmak için mücadele ediyr çaksın işi bitecek senle :D

0|0
    0|0
  • bu istediğin gibi erkek
    akşamını sabah yapar:)

0|0
    0|0
  • Bence evlenmek değil eğlenmek istiyo

0|0
    0|0
    • ailesine filan haber verdi bile ama. çevresindeki çoğu büyüğünün haberi var. bıraksam hemen söz nişan olaylarına gireceğiz.

• O zaman evlenin maadem aileniz biliyo bir engel yok ortada

• Hıhı ayneen...

0|1
    0|0
  • Bu nedir aga

0|0
    0|0
  • Daha ne istiyorsun arkadaş?

0|0
    0|0
  • bana yazarmısın lütfen.

0|0
    0|0
  • evet böyle yapar

0|0
    0|0
  • Ya sen harbiden safmissin. Kullanıp birakcak seni.

0|0
    0|0
  • Sazan avi var kacın

0|0
    0|0
  • Sen safsan bende safim :)))

0|0
    0|0
  • fırsat versen sana gösterir :)

0|0
    0|0
    • zaman tanımalı mıyım yani?