Erkekler sorum size bir erkek neden birden degisir arayip sormaz ortalikda birsey yokken?

benim görüsdügüm biri var tabi ayni sehirde olmadimiz icin telefonda grsrz yazisiyoruz her gun tabi ama pazar aksamdan beri bir degisdi whatsappden kapatmis netini ulasamadim ertesi gün yazmis faturam bitti yeni ödedim tamam dedik konusuz birden yine kapatmis nettini kacc saat sonra yine cevap verdi bana yok sebeke cekmiyormus evdee ee kac gundur saten ebden konusuyorduk isde olsun baska yerde bana hep yazardi sonra en sim yazmis yarin konusalim kafan dolmus senin sonra bidaha da yazmadim ona ya anlamadim sordum hatta istemiyorsan soyle yok öyle birsey nettim cekmiyor falan diyor bir erkek niye yapar bunu anlamadim

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Evliliğin kokusunu almıştır belki. Ben şahsen o kokuyu aldı mı bir dakika durmam :)

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • evet gecdi ama konuyu acanda o :D ben gelm evlenelim demedim kendi planlar kuruyordu kendi kendine acdi

• Tamam konu çözülmüştür :)
      Takılıyorum ama yanlış anlama lütfen maksat yüzünü güldürmek, hayatı çok ciddiye almaya gelmiyor.. Bir kapıyı kapatan diğerini daha hayırlı bir şekilde açıyor..
      Muhtemelen arkadaşın kafası karışmış, karıştıran bir kız da olabilir boşver oluruna bırak olmayacaksa şimdi olmasın evlendikten sonra kafasının karışmasından iyidir. .
      Hadi iyi günler biri evlilik dedi gal...

En İyi Kız Görüşü

• Ben soyleyim görüştüğü biri var ufaktan senden kurtulmaya çalışıyor. Düşme üstüne hic arayıp sorma bence.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende bu vardı maalesef.. Ne oluyor anlamıyorum kızdan soğuyorum, mesajı kesiyorum.. Galiba ego tatmin ediyo

1|0
    0|0
  • bence biri olabilir hyatında oluyor da olabilir
    bu sorular kesinlikle kafanı kurcalamasınn

bunu bayanlar çok yapar

0|0
    0|0
  • Belki kafasını karıştıran bir problemi vardır bu da ilişkiye yansımıştır. Erkek daha önceleri cinsellik konusuyorda sonraları cinsellik beklentisini seninle paylasmiyorsa asil o zaman kork derim

0|0
    0|0
  • Gerceklik. payida vardir ama sen surekli zamana birakalim demissen oyle isin icine tukurem sogur tabi :)

0|0
    0|0
  • çok sıkmış olmayasın onu. ya da kendince daha iyisini bulmuştur veya biraz mola veriyor.

0|0
    0|0
    • kendisi teklif yapdi kendisi istedi

• ama ben sordum ona skldin mi diye gorusmek istemiyorsan söyle biterse simdi bitsin diye oda nerden cikdi sen istemiyorsun herhalde dedi

• sözler ikiye ayrılır yalan - doğru, ama buradaki yorumlar sana sadece tecrübe edindirsin hareketlerine direk yön vermesin.

• kesin cocugu kırdın :) sıkılmıstır ya da partı veriyordur habire aramaman için :)

0|0
    0|0
  • Başka birini bulmuştur

1|0
    0|0
  • sen kaçıncısın acaba?

0|0
    0|0
  • senden sıkılmıştır ve ve kaçıyordur bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• doğru söylüyordur.

0|0
    0|0
  • başkasını bulmuştur

0|0
    0|0
  • Gotu kalkmis.. indir hemen.. ne ara ne sor.. aynilarini ona yap.. konturum biitti falan uydur biseyler.. ayni zaman da da kusura bakma valla sendeki sanssizlik simdi bana gecti galiba falan dee.. ;)) hem canimsin gibisinden hem de ilgisiz davran.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...